ରିଲିଜ ହେଲା ଓଡ଼ିଆ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ରେବତୀ’ର ଟିଜର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି ଓଡ଼ିଆ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ରେବତୀ’ର ଟିଜର | ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ବର୍ଷା ପଟ୍ଟନାୟକ ଅଭିନୟ କରିଥିବାବେଳେ ସହଯୋଗୀ କଳାକାର ଭାବେ

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ଡିସେମ୍ବର ୧ ଯାଏ ହେବନି ପ୍ରଦୂଷଣ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା ଅନୁଯାୟୀ କୋହଳ ରହିବ । ଅକ୍ଟୋବର ୧ରୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ ପଲ୍ୟୁସନ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ । ମାନୁଆଲ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଦେଇ ପାରିବେନି ଟେଷ୍ଟିଂ ସେଣ୍ଟର ଅନ୍‌ଲାଇନରେ PUC ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଦେଖାଇବେ ଲୋକେ

Read more

OCA ନିର୍ବାଚନ ସମୟ ସାରଣୀ ଘୋଷଣା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୭ ଅପରାହ୍‌ଣ ୨ଟା ସୁଦ୍ଧା ସରିବ ମତଦାନ: OCA କନ୍‌ଫରେନ୍ସ ହଲ୍‌ରେ ହେବ ମତଦାନ । ଦିନ ୧୧ଟା ସୁଦ୍ଧା ପହଞ୍ଚିବେ ଭୋଟର, ୧୧ଟା ୧୫ରେ ଗେଟ୍‌ ବନ୍ଦ ।ମତଦାନର ଠିକ୍‌ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଭୋଟ ଗଣତି । ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ଏମ୍‌.ଏଲ. ମଜୁମଦାରଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

ରାଜନୀତିରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି ଦୌଡ଼ରାଣୀ ଦୂତୀ ଚାନ୍ଦ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜନୀତିରେ ଯୋଗଦେବେ ଆଥ୍‌ଲେଟ ଦୂତି ଚାନ୍ଦ। ସୋମବାର ଦୂତି କରିଥିବା ଏକ ଟ୍ବିଟ୍‌କୁ ନେଇ ଏହି ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍‌ ଧରିଛି। ଏକ ଟ୍ବିଟ୍‌ରେ ଦୂତି ଲେଖିଛନ୍ତି

Read more

ପୁଣି କନ୍ଧମାଳରେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ

ବାଲିଗୁଡ଼ା :କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ପୁଣି ଜଣେ ଅନ୍ତେବାସିନୀ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି  ! ସରକାରୀ ବାଳିକା  ଆଶ୍ରମ ସ୍କୁଲର ଜଣେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠ ପଢ଼ୁଥିବା

Read more

କେବିସିରେ ଜିତିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠୁ ସରକାର କେତେ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଆଦାୟ କରନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ : ସୋନି ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଶୋ କୌନ ବନେଗା କରୋଡ଼ପତି ଭାରତର ସବୁ ଘରେ ଲୋକେ ଦେଖନ୍ତି। ଏହି ଶୋ କୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ

Read more