ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନି ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ଭାରତୀୟ, ମୋଟ ସଂପତ୍ତି ପରିମାଣ ୩.୮ ଲକ୍ଷ କୋଟି

ମୁମ୍ବାଇ : କ୍ରମାଗତ ୮ମ ବର୍ଷ ପାଇଁ ରିଲାଏନ୍ସ ଗ୍ରୁପ ମୁଖ୍ୟ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନି ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ଭାରତୀୟର ମାନ୍ୟତା ପାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ମୋଟ ସଂପତ୍ତିର

Read more

ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ୍‌ରୁ ୬୦ଲକ୍ଷ ହଡ଼ପ ମାମଲା: ‘ହଡ଼ପ ପଛରେ ଷଡ଼୍‌ଯନ୍ତ୍ର’, ଦାଖଲ ହେଲାନି କେସ୍‌ ଡାଏରି, ଶକ୍ତିବେଦାନ୍ତଙ୍କ ଜାମିନ ଖାରଜ

ଅନୁଗୁଳ: ଇଏ ଥିଲା ଡରମାଟ୍‌ (ଅଚଳ) ଅ‌ାକାଉଣ୍ଟ୍‌। ଦେଣନେଣ ହେଉନଥିବାରୁ ୬୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଏହି ଆକାଉଣ୍ଟ ଅଚଳ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲା। ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନାଁରେ ଅନୁରୋଧପତ୍ର ଆସିଲା

Read more

କଳାହାଣ୍ଡି ଜୁନାଗଡ଼ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାର ପର୍ଦାଫାସ: ମାମଲାରେ ୯ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ । ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ୬ ଜଣ ଗିରଫ । ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ନାବାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ । ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍‌ରେ କଳାହାଣ୍ଡି ଏସ୍‌ପି ବି. ଗଙ୍ଗାଧରଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ତାଗିଦ ପରେ ଆକ୍ସନ ମୋଡ୍‌ରେ ପୋଲିସ: ହସ୍ପିଟାଲରେ ଦଲାଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ । କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଧରା ପଡ଼ିଲେ ୪ ଦଲାଲ । ହସ୍ପିଟାଲରେ ଦଲାଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହେବ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ: ପୋଲିସ କମିସନର

Read more

କେନ୍ଦୁଝରରେ ଭିଣୋଇ ସହ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିରୁ ଭଉଣୀକୁ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ସାନ ଭଉଣୀକୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇଲେ ଆନନ୍ଦପୁର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଦୌରା ଜଜ୍ କୋର୍ଟ । ଆନନ୍ଦପୁର ଅକରୁଆରେ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ନନ୍ଦିନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସାନ ଭଉଣୀ

Read more

ରାୟଗଡ଼ା ମଝିଘରିଆଣୀ ମନ୍ଦିରର ହୁଣ୍ଡି ଖୋଲିଲା: ହୁଣ୍ଡିରୁ ମିଳିଲା ୫୪ ଲକ୍ଷ ୫୧ ହଜାର ୨୯୪ ନଗଦ ଟଙ୍କା । ୪୫ ଗ୍ରାମ ସୁନା, ୧ କେଜି ୮୭୦ ଗ୍ରାମ ରୁପା ମିଳିଲା । ୨୭ଟି ପୁରୁଣା ୧୦୦୦ ଟଙ୍କିଆ ଓ ୪୩ଟି ୫୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍‌ ବି ମିଳିଲା । ପ୍ରତି ୪ ମାସରେ ଖୋଲାଯାଏ ମଝିଘରିଆଣୀ ମନ୍ଦିରର ହୁଣ୍ଡି

Read more

ପୁରୀରେ ଜମି ଅଧିଗ୍ରହଣ ନେଇ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ: ୫ଟି ସାହିରୁ ଅଧିଗ୍ରହଣ ହେବ ୧୫ ଏକର ଜମି । ସରକାରୀ ଜମି ୨ ଏକର ୬୪ ଡେସିମିଲ, ୧୨ ଏକର ବେସରକାରୀ । ଚୁଡ଼ଙ୍ଗସାହି ମୌଜାରୁ ଯିବ ସର୍ବାଧିକ ୩ ଏକର ଜମି

Read more

ରାଜ୍ୟର ୧୭ DSP ଓ ASPଙ୍କ ବଦଳି କଲେ ଡିଜିପି: ଭୁବନେଶ୍ବର କମିସନରେଟ ପୋଲିସକୁ ଫେରିଲେ DSP ରବି ଶତପଥୀ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା IUCAWକୁ ବଦଳି ହେଲେ ଅନୁପ କାନୁନ୍‌ଗୋ, କଟକ କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ଗଲେ DSP କିଶୋର ଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ

Read more

ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣାଶୁଣା ହାସ୍ୟ କଳାକାର ବେଣୁ ମାଧବଙ୍କ ୩୯ ବୟସରେ ପରଲୋକ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣାଶୁଣା ହାସ୍ୟ କଳାକାର ବେଣୁ ମାଧବଙ୍କର ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି | ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ

Read more