ଅନ୍‌ଲାଇନ ଓ ଅଫ୍‌ଲାଇନ ପ୍ରଦୂଷଣ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପାଇଁ ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏ ଅବଧି ବଢ଼ାଇଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର, ଭିତ୍ତିଭୂମିର ଅଭାବ ଓ ଲୋକଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ବଢ଼ାଗଲା ଅବଧି, ପୂର୍ବରୁ ଅକ୍ଟୋବର ୧ରୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ PUC ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଥିଲା, ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଖୋଲିବ ଅଧିକ ଟେଷ୍ଟିଂ ୟୁନିଟ୍‌

Read more

ବିଶ୍ବ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଦିବସରେ ମୋ ବସର ନୂଆ ଉପହାର, କାଲିଠୁ ଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିରକୁ ନୂଆ ରୁଟ୍‌ରେ ଚାଲିବ ବସ୍‌, ନୂଆ ରୁଟ୍‌ରେ ରେଳଷ୍ଟେସନରୁ ଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିର ଯିବ ୪ଟି ବସ୍, ସକାଳ ୬ଟା ୪୦ରୁ ରାତି ୮ଟା ୫୦ ଯାଏ ଚାଲିବ ବସ୍‌

Read more

କିମ୍‌ସ ହସ୍ପିଟାଲରେ ରୋଗୀଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାରେ ଅବହେଳା ମାମଲା, ୨ ମାସରେ ରୋଗୀଙ୍କୁ ଅଢ଼େଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ରାଜ୍ୟ ମାନବାଧିକାର କମିସନଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ, ଅବହେଳା ଯୋଗୁଁ ଜଣେ ପ୍ରସୂତିଙ୍କ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା

Read more

ଆରଟିଓ ଅଫିସଗୁଡିକୁ ଦଲାଲ ମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଓ ଲୋକଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଅଧିକ କାଉଣ୍ଟର ଖୋଲିବାକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଆଜି ଲୋକସେବା ଭବନରୁ ଭିଡିଓ କନଫରେନସିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାର ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ଏସପି ଓ ଆରଟିଓମାନଙ୍କ ସହ ନୂଆ ଟ୍ରାଫିକ ଆଇନ

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ପିଆଜ ଅଭାବ ଦୂର ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପଦକ୍ଷେପ: ପିଆଜ ଆଣିବାକୁ ଆଲୋଚନା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବେ ଯୋଗାଣ ସଚିବ , ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ୱାଇଁ କହିଲେ- ପିଆଜର ମାନ ଦେଖି ଅଣାଯିବ କି ନାହିଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ, ପିଆଜ କଳାବଜାରୀ ଦୂର କରିବାକୁ କଡ଼ା ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଉଛି

Read more