ପିଏମ୍‌ କିଷାନ୍‌ ଯୋଜନାରେ ବର୍ଷକୁ ୬୦୦୦ଟଙ୍କା ପାଇବା ଲାଗି ସିଧାସଳଖ ନିଜ ନାଁ କରିପାରିବେ ପଞ୍ଜୀକରଣ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଚାଷୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। ଏଣିକି ପିଏମ୍‌ କିଶାନ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କର ତାଲିକା ଦରକାର ନାହିଁ ।ଚାଷୀ ସିଧାସଳଖ ନିଜ ନାଁ

Read more

ଜାତିସଂଘର ୭୪ତମ ଅଧିବେଶନକୁ ମୋଦିଙ୍କ ସମ୍ବୋଧନ, ଆତଙ୍କବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ହେବାକୁ ଆହ୍ୱାନ

ନ୍ୟୁୟର୍କ : ଜାତିସଂଘର ୭୪ ତମ ଅଧିବେଶନକୁ ଶୁକ୍ରବାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସମ୍ବୋଧିତ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଭାରତ ସରକାର ଚଳାଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ବିକାଶ ମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ନେଇ

Read more

ବୁଡ଼ାଜାହାଜ ଆଇଏନଏସ ଖଣ୍ଡେରୀ ଆସନ୍ତାକାଲି ନୌସେନାରେ ହେବ ସାମିଲ : ନିଦ ହଜେଇବ ଶତୃପକ୍ଷର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ; ସ୍ବଦେଶୀ ଜ୍ଞାନକୌଶଳରେ ନିର୍ମିତ ଆଇଏନଏସ ଖଣ୍ଡେରୀ ଆସନ୍ତାକାଲି ନୌସେନାରେ ସାମିଲ ହେବ। କଲଭେରୀ ଶ୍ରେଣୀର ଏହା ଦ୍ବିତୀୟ ବୁଡ଼ାଜାହାଜ। ଯାହାକି ବିଶ୍ବସ୍ତରର ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ବୁଡ଼ା

Read more

କାଲି ଆମେରିକାରୁ ଭାରତ ଫେରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି: ମୋଦିଙ୍କ ଭବ୍ୟ ସ୍ବାଗତ ପାଇଁ ବିଜେପିର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ । ସ୍ବାଗତ ପାଇଁ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ ମନୋଜ ତିୱାରିଙ୍କ ସହ ବହୁ ବରିଷ୍ଠ ନେତା

Read more

କଳାହାଣ୍ଡି ଜୁନାଗଡ଼ରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା: ପୁଣି ଥରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯିବ । ଲଳିନ୍ଦ୍ର ଶବର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଥିଲେ ପୀଡ଼ିତା, ପୀଡ଼ିତା ଲଳିନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ନାଁ କହିଲେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେବ: ଏସ୍‌ପି ବି.ଗଙ୍ଗାଧର

Read more