ହିମେଶଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଆଉ ଏକ ଗୀତ ଉଦିତ୍‌ ନାରାୟଣଙ୍କ ସହ ଗାଇଲେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ

ମୁମ୍ବାଇ: ହିମେଶ ରେଶମିୟାଙ୍କ ପରେ ୯୦ ଦଶକର ଲୋକପ୍ରିୟ ଗାୟକ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଉଦିତ୍‌ ନାରାୟଣଙ୍କ ସହ ଗୀତ ଗାଇଲେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ। ଆଉ ଏହି ଗୀତର ମେକିଂ ଭିଡିଓକୁ ସଙ୍ଗୀତ

Read more

ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ଘରେ ସଲ୍‌ମାନ୍‌ ଓ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଜଲୱା; ସୋଶାଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ରବିବାରଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ ‘ବିଗ୍‌ବସ୍‌-୧୩’। ଆଜି ରାତି ୯ଟାରେ ଏହାର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରିମିୟର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଆଉ ତା’ସହିତ ଏଥର

Read more

ଅକ୍ଟୋବର ୬ରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭେଙ୍କୟା ନାଇଡୁଙ୍କ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତ, ଭୁବନେଶ୍ବର ଓ କଟକରେ ୨ଟି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବିଶ୍ବ କବି ସମ୍ମିଳନୀରେ ଯୋଗଦେବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, କଟକରେ ‘ସମାଜ’ର ଶତବାର୍ଷିକୀ ସମାରୋହରେ ଯୋଗଦେବେ

Read more

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ହଜାରିବଗିଚା ନାଳରେ ଭାସୁଛି ନବଜାତ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ତଦନ୍ତ ଜାରି

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ଗୋଟାଏ ନବଜାତ ମୃତ ଶିଶୁକନ୍ୟା ସ୍ଥାନୀୟ ହଜାରି ବଗିଚା ନିକଟ ନାଳରେ ଭାସୁଥିବାର ରବିବାର ସକାଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବହୁତ ଲୋକ ରୁଣ୍ଡ

Read more

ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର: ଜଣେ ଯବାନ ଶହୀଦ, ୬ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିହତ

ଜମ୍ମୁ: ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରର ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ଶନିବାର ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ମୋଟ ୬ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି। କିସ୍ତଓ୍ବାର ନିକଟ ବାଟୋଟେ ଅଞ୍ଚଳରେ ସେନାର ଦୀର୍ଘ ୯

Read more

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ୨ ଦିନରେ ୭୯ ମୃତ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ଦେଶର କେତେକ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଛି। ବିହାର, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପ୍ରଭୃତି ରାଜ୍ୟରେ ବନ୍ୟା ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ବନ୍ୟା ଯୋଗୁ

Read more

ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଆହୁରି ୨୪ ଘଣ୍ଟା ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୬ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା, ୬ ଜିଲ୍ଲା- ଖୋର୍ଦ୍ଧା, ମୟୂରଭଞ୍ଜ, କେନ୍ଦୁଝର, ବାଲେଶ୍ବର, କଟକ ଓ ଢ଼େଙ୍କାନାଳ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ପରେ ୪ ଦିନ ଯାଏ ପାଗ ମେଘୁଆ ରହିବ, କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଆଶଙ୍କା

Read more