କ୍ୟୁନେଟ୍‌ ଲିମିଟେଡ୍‌ ଓ ବିହାନ ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ ଠକେଇ ମାମଲା: ୩ ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ EOW, କ୍ୟୁନେଟ୍‌ ଲିମିଟେଡ୍‌ ସଂସ୍ଥାର ଓଡ଼ିଶା ପାର୍ଟନର ଥିଲେ ୩ ଜଣ, ୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ

Read more

କାଲିଠୁ ସହରାଞ୍ଚଳରେ କଡ଼ାକଡ଼ି ଭାବେ ଲାଗୁ ହେବ ପଲିଥିନ୍ ନିଷେଧ ନିୟମ, ନିୟମ ନ ମାନିଲେ ୫ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ ଓ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅବସରରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଅକ୍ଟୋବର ୨ ତାରିଖରୁ ପଲିଥିନ ମୁକ୍ତ ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ସକଳ୍ପ ନେଇଛନ୍ତି। ସେଥି ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଏହାକୁ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବିଶ୍ବ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ଦିବସ ପାଳିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର :ବିଶ୍ୱ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ଦିବସ ଅବସରରେ ସଭିଙ୍କୁ ସାମାଜିକ ସୁରକ୍ଷା ପେନସନ୍ ବିଷୟକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା । ହେଲ୍ପଏଜ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ତଥା ସିଫାର ଦ୍ୱାରା

Read more

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଖଣ୍ଡଗିରି ତପୋବନ ହାଇସ୍କୁଲ ନିକଟରୁ ବସ୍ତି ଉଚ୍ଛେଦକୁ ବସ୍ତି ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ବିରୋଧ, ଟାୟାର ଜାଳି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ; ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡର ଅସ୍ଥାୟୀ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ହେଉଛି ବସ୍ତି ଉଚ୍ଛେଦ

Read more

ମାମଲା ରୁଜୁ ପରେ ପୁରୀଘାଟ ଥାନାରେ ହାଜର ହେଲେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ମନଜିତ ଦାସ

କଟକ : କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ମନଜିତ ଦାସଙ୍କ ନାଆଁରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହେବାପରେ ମନଜିତ ଦାସ କଟକର ପୁରୀଘାଟ ଥାନାରେ ହାଜର

Read more

ଯାଜପୁର: ଏସ୍‌ବିଆଇ ଏଟିଏମ୍ ଭାଙ୍ଗି ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍

ଯାଜପୁର: ଯାଜପୁର ସହରର ଅମ୍ବିକାଇ ଛକରେ ଥିବା ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ଏସବିଆଇ) ଏଟିଏମରୁ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଗତକାଲି

Read more

କୁପୋଷଣ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲଢେଇର ଉପାଦାନ ଉପରେ ଫଟୋ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ଓଡିଶାରେ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସରକାର କୁପୋଷଣ ବିରୁଦ୍ଧରେ ସଗ୍ରାମ କରିବାର ପ୍ରୟାସ ଓ ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ନିମନ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକ ସହାୟତା ପାଉଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଆଜିଠୁ ୪ ଦିନିଆ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରଭାରୀ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ: କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ପ୍ରେରକଙ୍କ ତାଲିମ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ, କାଲି ଭୁବନେଶ୍ବର ଓ ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲିରେ ପଦଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାଲେପୁରରେ ଦଳିତ ପରିବାର ସହ ମଧ୍ୟାହ୍ନଭୋଜନ କରିବେ

Read more

ବରଗଡ଼ରେ ପୂର୍ବ ଭାରତ ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଉଦ୍‌ଘାଟିତ: ଭାଗ ନେଲେ ୯ଟି ରାଜ୍ୟ ଓଡ଼ିଶା, ଛତିଶଗଡ଼, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ, ବିହାର, ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ, ଆସାମ, ମଣିପୁର, ସିକ୍କିମ ଓ ମେଘାଳୟର ୧୮ ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ବର୍ଗର ୫୦୦ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ

Read more