ଏମ୍‌ବିବିଏସ୍‌ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମଲେଖା: ୨୦୨୦ରୁ ଏମ୍ସରେ ଲାଗୁ ହେବ ନିଟ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଗାମୀ ୨୦୨୦ ଶିକ୍ଷାବର୍ଷରୁ ଏମ୍ସ, ଜେଆଇପିଏମ୍‌ଇଆର୍‌ (ଜବାହରଲାଲ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ୍‌ ପୋଷ୍ଟଗ୍ରାଜୁଏଟ୍‌ ମେଡିକାଲ ଏଜୁକେଶନ ଆଣ୍ଡ ରିସର୍ଚ୍ଚ) ସମେତ ଦେଶର ସମସ୍ତ ମେଡିକାଲ କଲେଜରେ

Read more

ବିଦେଶୀ ପୁରୁଷ ଓ ନାରୀମାନଙ୍କୁ ହୋଟେଲ ରୁମ୍‌ ସେୟାର୍‌ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଲା ସାଉଦି ଆରବ

ରିୟାଦ୍‌: ପର୍ଯ୍ୟଟକମାନଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବା ନିମନ୍ତେ ନୂତନ ଭିସା ନୀତି ପ୍ରଣୟନ କରିବା ପରେ ରକ୍ଷଣଶୀଳ ମୁସଲମାନ ରାଜ୍ୟ ସାଉଦି ଆରବ ଏବେ ବିଦେଶୀ ପୁରୁଷ ଓ

Read more

ବାରିପଦା : ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ତେଲ ସରିଯିବାରୁ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ ପ୍ରସୂତି

ବାରିପଦା: ଅଧା ରାସ୍ତାରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ତେଲ ସରିଯିବାରୁ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ ମାଆ ଏବଂ ଗର୍ଭସ୍ଥ ଶିଶୁ। ଗର୍ଭବତୀ ମାଆ ବାରିପଦା ମେଡିକାଲକୁ ଆସୁଥିଲେ। ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚିପାରିଲାନି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ

Read more

ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ଚଢାଉ ବେଳେ ପୁଲିସକୁ ଆକ୍ରମଣ, ଏସଆଇ ଆହତ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ପୁଲିସ ଗାଡ଼ି

ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ଚଢାଉ ବେଳେ ପୁଲିସକୁ ଆକ୍ରମଣ । ବ୍ରହ୍ମପୁର ସଦର ଥାନା ଖଂଜପଡିଆ ସାହିରେ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ଚଢାଉ କରି ୧୧

Read more

ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପାଇଁ କମିସନରେଟ ପୋଲିସର ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ାକଡ଼ି: ରାଜଧାନୀରେ ୩୦ ପ୍ଲାଟୁନ ପୋଲିସ ମୁତୟନ, ୨ ହଜାର SPOଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି, ରାତି ୧୨ଟା ସୁଦ୍ଧା ବନ୍ଦ ହେବ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

Read more