ମୟୂରଭଞ୍ଜ କରଞ୍ଜିଆରୁ ଅଢ଼େଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ ଜବତ, ମୋବାଇଲ ଟାୱାର ଠକେଇ ମାମଲାରେ ଟଙ୍କା ଜବତ, ୪ ଗିରଫ, ସେଫ୍‌ ସବ୍‌ଜୁଲ, ସେକ୍‌ ଅଲ୍ଲିମୁଦ୍ଦିନ, ଅଲେଖଚନ୍ଦ୍ର ପଲାଇ, ଶାନ୍ତିଲତା ଦାସ ଗିରଫ

Read more

ଭାରତକୁ ମିଳିଲା ସ୍ବିସ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟଧାରୀଙ୍କ ପ୍ରଥମ ତାଲିକା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସ୍ୱିସ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଅର୍ଥ ଜମା ରଖିଥିବା ଭାରତୀୟ ମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ତାଲିକା ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡ ସରକାର ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଦୁଇଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ୱାକ୍ଷରିତ ଚୁକ୍ତି

Read more

ଚଳିତ ବର୍ଷ ମେଡିସିନ୍‌ରେ ନୋବେଲ ପାଇବେ ଏହି ୩ ବୈଜ୍ଞାନିକ

ୱାଶଶିଂଟନ୍‌: ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩ ଜଣ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମେଡିସିନ୍‌ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସଫଳତା ହାସଲ ପାଇଁ ନୋବେଲ ପୁରସ୍କାର ମିଳିବ। ଆଜି ନୋବେଲ ଚୟନକାରୀ କମିଟି ଏହି

Read more

ମୁମ୍ବାଇରେ ଜଣେ ଭିକାରି ଘରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଠାବ: ୮.୭୭ ଲକ୍ଷର ବ୍ୟାଙ୍କ ଜମା ଓ ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଖୁଚୁରା ପଇସା ଜବତ, ନିକଟରେ ଟ୍ରେନ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଭିକାରି ବୁରଜୁ ଚନ୍ଦ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା

Read more

ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଧମାଲ କରୁଛି ଫିଲ୍ମ ‘ଓ୍ଵାର୍’; ପ୍ରଥମ ପାଞ୍ଚ ଦିନରେ ଆୟ କରିଲା ୨୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା

ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରିତିକ୍ ରୋଶନ ଓ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଓ୍ଵାର୍’ଏବେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୨୦୦କୋଟି କ୍ଲବ୍ରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି

Read more

ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ଗୁଜରାଟରେ ଭୁଶୁଡିଲା ବ୍ରିଜ, ଫାଟ ଭିତରେ ଗଳିପଡିଲା ୪ଟି କାର

ଜୁନାଗଡ଼ :  ଗୁଜରାଟ ଜୁନାଗଡରେ ଭୁଶୁଡିଲା ପୋଲ । ଫାଟ ଭିତରେ ଗଳିପଡିଲା ୪ଟି କାର । ଅନେକ ଆହତ ହୋଇଥିବା ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

Read more

ବଲାଙ୍ଗିର ତୁଷୁରାରେ ତେଲ ନଦୀ ପୋଲରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ନଦୀରେ ପଡ଼ିଲା ଟ୍ରକ, ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ

ବଲାଙ୍ଗୀର : ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁଷୁରା ନିକଟରେ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ତେଲ ନଦୀ ପୋଲ ଉପରୁ ଏକ କୋଇଲା ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍ ତଳକୁ ଖସି

Read more