ମୟୂରଭଞ୍ଜ ମୋରଡ଼ା ଥାନା ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଗାଁରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ଦିଲିପ ମହାନ୍ତଙ୍କୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରି ମୃତଦେହକୁ ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଫୋପାଡ଼ିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୋରଡ଼ା ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି

Read more

କାଶ୍ମୀର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମତ ବଦଳାଇଲା ପାକିସ୍ତାନର ଦରଦୀ ବନ୍ଧୁ ଚୀନ୍‌: କାଶ୍ମୀର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନର ଦ୍ବିପାକ୍ଷିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ କହିଲା ଚୀନ, ଦୁଇ ଦେଶ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଆଲୋଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ

Read more

‘ମୋ ସରକାର’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ସମୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଦିନିକିଆ କୋରାପୁଟ, ମାଲକାନଗିରି ଏବଂ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତରେ ‘୫-ଟି’ ସଚିବ ଭି. କେ. ପାଣ୍ଡିଆନ

ଜୟପୁର: ମୋ ସରକାରର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ସମୀକ୍ଷା ପାଇଁ ବୁଧବାର ସକାଳେ ଦିନିକିଆ କୋରାପୁଟ, ମାଲକାନଗିରି ଏବଂ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତରେ ଆସିଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଶାର ତିନି ବରିଷ୍ଠ

Read more

ଚୀନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ସି ଜିନ୍‌ପିଙ୍ଗଙ୍କ ୨ ଦିନିଆ ଭାରତ ଗସ୍ତ ୧୧ରୁ, ଚେନ୍ନାଇରେ ଦ୍ବିତୀୟ ଅନୌପଚାରିକ ଶିଖର ସମ୍ମେଳନୀରେ ଯୋଗଦେବେ, ମୋଦିଙ୍କ ସହ ଭାରତ-ଚୀନ ଦ୍ବିପାକ୍ଷିକ ବିକାଶ ଆଲୋଚନା ସମ୍ଭାବନା, ଆଞ୍ଚଳିକ ଓ ବିଶ୍ବସ୍ତରୀୟ ସମସ୍ୟା ନେଇ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା ସମ୍ଭାବନା

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବରର ୩ଟି ସ୍ଥାନରେ ଆଜି ମାଆଙ୍କ ଭସାଣ ଉତ୍ସବ, ଉତ୍ତର ଭୁବନେଶ୍ବର, ସହିଦନଗର ଓ ନୟାପଲ୍ଲୀରେ ହେବ ଭସାଣ, କୁଆଖାଇ ଓ ଦୟା ନଦୀରେ ତିଆରି ହୋଇଛି ଅସ୍ଥାୟୀ ପୋଖରୀ, ଭସାଣ ପାଇଁ ରାଜଧାନୀରେ ୩୦ ପ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ ମୁତୟନ

Read more

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ରାମେଶ୍ବର ଅଞ୍ଚଳରେ ବହୁ ଫସଲ ନଷ୍ଟ କଲେ ହାତୀ ପଲ, ପୂର୍ବତନ ରାଜ୍ୟପାଳ ସ୍ୱର୍ଗତ ଜାନକୀ ବଲ୍ଲଭ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସ୍‌ରେ ପଶିଲେ ହାତୀ

ନିରାକାରପୁର: ଆଜି ପାହାନ୍ତାରେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାମେଶ୍ୱରସ୍ଥିତ ଗୋଟାଏ ଫାର୍ମହାଉସ୍‌ରେ ବଣୁଆ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସାଙ୍ଘାତିକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆହତ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣ ହେଉଛନ୍ତି

Read more

ବରଗଡ଼ ସୋହେଲାରେ ମଦ କିଣାବିକା ନେଇ ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଭୁଜାଲି ଚୋଟରେ ଜଣେ ଯୁବକ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର

ସୋହେଲା: ବରଗଡ଼ ସୋହେଲାରେ ମାଗଣାରେ ମଦ ନଦେବାରୁ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଘଟି ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଭୁଜାଲି ଚୋଟରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ଓ ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଯୁବକ ଗୁରୁତର

Read more

ସରିଲା ଦଶହରା, ଆଜି ମାଆଙ୍କ ଭସାଣ ଉତ୍ସବ, କଟକ ଦେବୀଗଡ଼ାରେ ବିସର୍ଜିତ ହେବେ ୧୪୫ଟି ମେଢ଼, ବଙ୍ଗୀୟ ରିତିନୀତିରେ କାଲି ବିସର୍ଜିତ ହୋଇଛନ୍ତି ୧୧ଟି ମେଢ଼, ଆଜି ଦିନ ୨ଟା ପରେ ଭସାଣ ଶୋଭାଯାତ୍ରା, ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ୫୭ ପ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ ମୁତୟନ

Read more