କେନାଲକୁ ଖସି ପଡ଼ିଲା ସ୍କୁଲ୍ ଗାଡ଼ି; ଡ୍ରାଇଭର୍‌ ଓ ୧୧ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଆହତ

ଚାରିଛକ: ସୋମବାର ସକାଳେ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ବାହାରଣା ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସଇଦାବ କେନାଲ ଭିତରକୁ ଗୋଟାଏ ସ୍କୁଲ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଗଡ଼ିଯିବାରୁ ଡ୍ରାଇଭର୍‌ ଓ ୧୧ ଜଣ ପିଲା

Read more

ରାଉରକେଲା ଜେଲ୍‌ରେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ ଘଟଣା, ମୃତ କଏଦୀ ଯୋଶେଫ ତିର୍କୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପାର୍ବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ବାମୀ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବା ଖବର ଜେଲ୍ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଦେଇନାହାନ୍ତି, ଭୁଲ୍‌ ଇଞ୍ଜେକ୍‌ସନ ଦେବା ଯୋଗୁଁ ଯୋଶେଫଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ

Read more

ଆଜି ଜାପାନ,ଭିଏତନାମା ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ

ବ୍ୟାଙ୍କକ: ବ୍ୟାଙ୍କକରେ ଆୟୋଜିତ ୧୬ତମ ଆସିଆନ୍‌ ଶିଖର ବୈଠକରେ ଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ । ସେ ଏବେ ତିନିଦିନିଆ ଥାଇଲାଣ୍ଡ୍‌ ଗସ୍ତରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି

Read more

ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର

ଛେଣ୍ଡିପଦା : ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଛେଣ୍ଡିପଦା ଅଞ୍ଚଳରେ ପୁଣି ଭାଲୁ କାମୁଡ଼ାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା ଖବର ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି।ମିଳିଥିବା ସୂଚନା

Read more

ନୂଆପଡ଼ା: ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳରେ କଲରାପତରିଆ ବାଘ ଆତଙ୍କ; ଧରମବନ୍ଧା ଗାଁରେ ଗତକାଲି ଗୋଟିଏ ଗାଈ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ; ଗାଁ ମୁଣ୍ଡରେ ଗାଈଚରାଳି ସାମ୍ନାରୁ ବାଘ ଟାଣି ନେଇଥିବା ସୂଚନା; ଗାଈ ଚରାଳି ୨ଟି କଲରାପତରିଆ ବାଘ ଦେଖଥିବା ସୂଚନା

Read more

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ବଣିଆମାଳ ଘରୁ ପ୍ରମୋଦ ସାହୁଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଲା ପୋଲିସ, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା କ୍ରେଡିଟ କୋଅପରେଟିଭ ସୋସାଇଟି ସଭାପତି ପ୍ରମୋଦ ସାହୁ, ସୋସାଇଟିର ଜଣେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗ ଥିଲା

Read more