ରିଲିଜ୍ ହେଲା ଦବଙ୍ଗ-୩ର ସଲମାନ ଗାଇଥିବା ‘ୟୁ କରକେ’ ଗୀତ

ମୁମ୍ବାଇ : ସଲମାନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ଦବଙ୍ଗ-୩’ର ଅପେକ୍ଷା ଏବେ ସମସ୍ତେ କରି ବସିଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ତଳେ ଫିଲ୍ମର ‌ଟ୍ରେଲର ଓ ଗୀତ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା,

Read more

ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର: ତରଭା ରାଣୀସରଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ଅର୍ଡା ଗାଁରେ ନିଜ ବିଲରେ ନିଜେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଲେ ଚାଷୀ; ଚକଡ଼ା ପୋକ ଲାଗି ଚାଷ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହେବା ଯୋଗୁ ପ୍ରାୟ ଅଧା ଏକର ଚାଷ ଜମିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଅତିଷ୍ଠ ଚାଷୀ

Read more

ନଭେମ୍ବର ୧୫ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ମୋତିଚୁର୍ ଚାଖନାଚୁର୍” : ନିର୍ଦେଶିକା ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ମହିଳା, ଜାଣନ୍ତୁ ସେ କିଏ…

ମୁମ୍ବାଇ :  ଦିନଥିଲା ମୟନଗରୀ ମୁମ୍ବାଇ ଓଡ଼ିଆ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଥିଲା ସ୍ବପ୍ନ। ବର୍ତମାନ ସମୟ ପରିବର୍ତନ ହେବା ସଂଗେ ସଂଗେ ମୟନଗରୀରେ ଓଡ଼ିଆ

Read more

ବ୍ରହ୍ମପୁର MKCG ମେଡିକାଲକୁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଚାନକ ଗସ୍ତ; ବିଭିନ୍ନ ୱାର୍ଡ ବୁଲି ଦେଖିବା ସହ ରୋଗୀଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ପଚାରି ବୁଝିଲେ, ମେଡିକାଲ ପରିସର ପରିଷ୍କାର ରଖିବାକୁ ତାଗିଦ କଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ

Read more

ଟ୍ରକ୍‌ ପଛରେ ଧକ୍କା ଦେଲା ବସ୍, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ

ଜଳେଶ୍ଵର: ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲାର ଚନ୍ଦନେଶ୍ବର ୫୭ ନମ୍ବର ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥର ତାଳବଣିଆ ଛକ ସନ୍ନିକଟ ସେନାପତି ସାହି ପୋଲ ନିକଟରେ ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ ଟା ସମୟରେ

Read more

ମାଲକାନଗିରିରେ ଅଜଣା ରୋଗ ଆତଙ୍କ; ଗତ ୧୫ ଦିନରେ ୬ ଶିଶୁ ମୃତ, ୬ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ମାଲକାନଗିରି: ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଲିମେଳା ବ୍ଲକର ତାମନପଲିରେ ଅଜଣା ରୋଗରେ ୧୫ ଦିନରେ ୬ ଶିଶୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ଏବେ ବି ସେଠାରେ ଅଜଣା

Read more