ରାଜ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ୨ ଜଣ IAS ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି: ୧୯୮୯ ବ୍ୟାଚ୍‌ର ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଜେନା ଓ ମୋନା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ପ୍ରମୁଖ ସଚିବରୁ ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ପାହ୍ୟାକୁ ପଦୋନ୍ନତି । କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଡେପୁଟେସନରେ ଥିବା IAS ପରାଗ ଗୁପ୍ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଦୋନ୍ନତି

Read more

ଅକ୍ଟୋବର ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ସଂଖ୍ୟା ୧.୧୬ କୋଟିକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ରାଜ୍ୟର ମୋବାଇଲ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ୩୪.୯% । BSNL ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ କମ୍ପାନି ହଜାର ହଜାର ଗ୍ରାହକ ହରାଇଛନ୍ତି

ଅକ୍ଟୋବର ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ସଂଖ୍ୟା ୧.୧୬ କୋଟିକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ରାଜ୍ୟର ମୋବାଇଲ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ୩୪.୯% ।

Read more

ନବୀନଙ୍କ ଭଉଣୀ ଗୀତା ମେହେତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଖ୍ୟାତନାମା ପ୍ରକାଶକ ଓ ସଂପାଦକ ସୋନ୍ନି ମେହେତାଙ୍କ ପରଲୋକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଖ୍ୟାତିସଂପନ୍ନ ପ୍ରକାଶକ ଓ ପୁସ୍ତକ ସମ୍ପାଦକ ସୋନ୍ନି ମେହେତାଙ୍କର ୭୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ ଘଟିଛି । ସେ ଥିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ

Read more

କୃଷି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ପଦକ୍ଷେପ ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶାକୁ କେନ୍ଦ୍ରର ପ୍ରଶଂସା: ଜାନୁଆରି ୨ରେ ବେଙ୍ଗଳୁରୁରେ ପୁରସ୍କାର ଦେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ଗ୍ରହଣ କରିବେ କୃଷିମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ ସାହୁ

Read more

ନୂଆ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ରର ନୂଆ ରୂପ : ଝଟକୁଛି ସିଂହଦ୍ୱାର, ବଡ଼ଦାଣ୍ଡ

ପୁରୀ : ଆଉ ଦିନକ ପରେ ନୂଆ ବର୍ଷ। ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ରର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଓ ଏହାକୁ ନୂଆ ରୂପ ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ପୁରୀରେ ଜୋରଦାର

Read more

ମା’ ଶାରଳାଙ୍କ ୫ଶହ ଏକର ସମ୍ପତ୍ତି ହଡ଼ପ : ଅଡିଟ୍‌ ବେଳେ ସାଂଘାତିକ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିଲେ ଏଜି

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଝଙ୍କଡ଼ ମା’ ଶାରଳାଙ୍କ ୫ଶହ ଏକର ସମ୍ପତ୍ତି ହଡ଼ପ ହୋଇଛି। ମନ୍ଦିର ଅଫିସ ଏହି ସମ୍ପତ୍ତି ପରିମାଣ ୧୧୭ ଏକର କହୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ

Read more