ଭୁବନେଶ୍ବର ନୟାପଲ୍ଲୀର ସାଇଆର୍ଯ୍ୟା ରେସିଡେନ୍ସିକୁ ସିଲ୍ କଲା ନୟାପଲ୍ଲୀ ଥାନା ପୋଲିସ, ହୋଟେଲରେ ଯୁବକ-ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ ହେବା ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଗତକାଲି ୨ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ, ଚଢ଼ାଉ ପରେ ହୋଟେଲ ସହ ଚୁକ୍ତି ରଦ୍ଦ କଲା OYO

Read more

ଅନୁଗୁଳ ଓ ଢେଙ୍କାନାଳରେ ୨ ଲାଞ୍ଚୁଆ କିରାଣି ଗିରଫ

ଢ଼େଙ୍କାନାଳ: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ ସୋମବାର ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଛନ୍ତି। ଗିରଫ କିରାଣୀଙ୍କ ନାମ ଅକ୍ଷୟ

Read more

ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗରେ ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ହରଭଙ୍ଗା ବିଡିଓ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଶତପଥୀ ନିଲମ୍ବିତ: ଆର୍ଥିକ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗରେ ୨ ସରପଞ୍ଚ ମଧ୍ୟ ନିଲମ୍ବିତ, ବାଲେଶ୍ବର ସୋର ବ୍ଲକ ଦାରପୁର ସରପଞ୍ଚ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଜେନା ଓ ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ଆଙ୍କରୋଡା ସରପଞ୍ଚ ଉଷାନ୍ତ ସାହୁ ବି ନିଲମ୍ବିତ

Read more

ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ-୩ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି : ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ୭୫ କୋଟି !

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ-୩ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ପ୍ରସ୍ତୁତି। ଏଥିପାଇଁ ସଂସଦରେ ୭୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁରୀ ଦେବା ପାଇଁ ଦାବି ହୋଇଛି। ଏହି ଧନରାଶି ୨ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଯୋଗାଇ

Read more

ସମ୍ବଲପୁର କୁଚିଣ୍ଡାରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଯୁବକ ମୃତ

ସମ୍ବଲପୁର: ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ବାମରା ବ୍ଲକ୍‌ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗରପୋଷ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଜଙ୍ଗଲିଆ ରାସ୍ତାରେ ହାତୀ ହାବୁଡ଼ରେ ପଡ଼ି ଜଣେ ଯୁବକ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ମୃତ ଯୁବକ

Read more

ତାମିଲନାଡୁ: କୋଏମ୍ବାଟୁରରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଘର ଭୁଶୁଡ଼ି ୧୫ ମୃତ

କୋଇମ୍ବାଟୁର୍‌: ସୋମବାର ପ୍ରତ୍ୟୁଷରେ ମେଟ୍ଟୁପାଲୟମ୍‌ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ନାଦୁର ଗାଁ ଓ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଢାଳିବାରୁ ଗୋଟାଏ ଘର ଭୁଶୁଡ଼ି ପଡ଼ି ଦୁଇ ଜଣ

Read more