ଇରାନର ଆକାଶ ମାର୍ଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଭାରତୀୟ ବିମାନ ଗୁଡ଼ିକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ: ଆମେରିକା ପକ୍ଷରୁ ଇରାନର ଉଚ୍ଚ ସୈନ୍ୟ ଅଧିକାରୀ କାସିମ ସୁଲେମାନୀଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇ ହତ୍ୟା କରାଯିବା ପରେ ପୂରା ବିଶ୍ବରେ ଅସ୍ବାଭାବିକ ସ୍ଥିତି

Read more

ସ୍ୱଚ୍ଛତାରେ ଆଗୁଆ : ‘ଓଡିଏଫ୍‌ ପ୍ଲସ୍‌ ପ୍ଲସ୍‌’ ସହର ଭାବେ ଘୋଷିତ ହେଲା ଭୁବନେଶ୍ୱର

ଭୁବନେଶ୍ବର: ପ୍ରଥମେ ରାଜଧାନୀ ବାହ୍ୟ ମଳତ୍ୟାଗ ମୁକ୍ତ ବା ଓପନ ଡେଫିକେସନ ଫ୍ରି ସହର ଭାବେ ଘୋଷିତ ହେଲା । ତା’ପରେ ଏବେ ‘ଓପନ ଡେଫିକେସନ ଫ୍ରି

Read more

ଗିରଫ ହେଲେ ନକଲି ଏମ୍ସ ଡାକ୍ତର ସିଦ୍ଧାର୍ଥସ୍ବୟଂ ରାଉତ, ଏମ୍ସର ନକଲି ସାଲାରି ସ୍ଲିପ୍‌ ଦେଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ବରୋଦାରୁ ୧୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଲୋନ୍‌ ନେଇଥିଲେ, ଲୋନ୍‌ ଦେଇ ନପାରି ଧରା ପଡ଼ିଥିଲେ ନକଲି ଡାକ୍ତର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ, ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭୁବନେଶ୍ବର ନୟାପଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ

Read more

ଜାନୁଆରି ୫ରୁ ସର୍ବସାଧାରଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ରାଜଭବନ ଉଦ୍ୟାନ, ୨୦ ତାରିଖ ଯାଏ ସବୁଦିନ ଅପରାହ୍‌ଣ ୨ଟା ୩୦ରୁ ୫ଟା ଯାଏ ଖୋଲା ରହିବ, ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଦର୍ଶନ ବ୍ୟବସ୍ଥା

Read more

ଲାଞ୍ଚ ନେବା ବେଳେ ନବରଙ୍ଗପୁର LAMPCS ଏମ୍‌ଡି ବାନାମ୍ବର ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା କୋରାପୁଟ ଭିଜିଲାନ୍ସ , ମଣ୍ଡିରେ ୯୯.୩୨ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଧାନ କିଣିବା ଲାଗି ନେଉଥିଲେ ୧୫୦୦ ଟଙ୍କା, ବାନାମ୍ବରଙ୍କ ରାୟଗଡ଼ା ଗୁଣୁପୁର ଭଡ଼ାଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସର ଚଢ଼ାଉ ଜାରି

Read more

ସାମାଜିକ ବାସନ୍ଦ ଭୟରେ କେହି ଶବ ଛୁଇଁଲେନି, ବାପାଙ୍କ ଶବ ସତ୍କାର କଲା ବିଧବା ଝିଅ

ବଲାଙ୍ଗିର : ଯେତେ ଯାହା କଲେ ବି ଲୋକଙ୍କ ଭିତରୁ ଦୂର ହେଉନି ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ଓ କୁସଂସ୍କାର। ସାମାଜିକ ବାସନ୍ଦ ଭୟରେ କେହି ଶବ ଛୁଇଁଲେନି। ୧୬

Read more

କୋଷାଗୁମୁଡ଼ା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ମାମଲାରେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ନବରଙ୍ଗପୁର ପୁଲିସ: ଏସ୍‌ପି ନୀତିନ କୁଶଲକର କହିଲେ- ଏକତରଫା ପ୍ରେମରୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି, ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇନି; ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଜିନ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ମିଳିଥିଲା, ଜିନ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ମିଳିବାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି, ଗିରଫ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ିପାରେ

Read more

ନସରିନ୍‌ ପରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର୍‌ ସକିଲର ଆଉ ଜଣେ ବାନ୍ଧବୀ ଗିରଫ

କଟକ: ଚୌଦ୍ୱାର ଜେଲ୍‌ ଭିତରେ ସଢୁଥିବା କୁଖ୍ୟାତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର୍‌ ମହମ୍ମଦ ସକିଲର ଏକାଧିକ ବାନ୍ଧବୀ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଦରଘାବଜାର ପୁଲିସ ଆଜି ସକିଲର ଆଉ ଜଣେ ବାନ୍ଧବୀକୁ

Read more