ଭାରତୀୟ ଟଙ୍କା ମଜବୁତ ହେବା କାରଣରୁ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ସୁନା ଦର ଦଶ ଗ୍ରାମ ପ୍ରତି ୪୨୦ଟଙ୍କା କମି ଏ ବର୍ଷର ସବୁଠୁ କମ୍‌ ସ୍ତରରେ ପହଞ୍ଚିଛି, ସେହିପରି ରୁପା ଦର ମଧ୍ୟ କିଲୋ ପ୍ରତି ୮୩୦ ଟଙ୍କା କମିଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି

Read more

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଉତ୍କଳ ବାଳାଶ୍ରମର ୧୩ ନାବାଳିକା ନିଖୋଜ, ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି

ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଉତ୍କଳ ବାଳାଶ୍ରମରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ୧୩ଜଣ ନାବାଳିକା । ଯାହାକୁ ନେଇ ସାଧାରଣରେ ଉଦ୍‌ବେଗ ଦେଖାଦେଇଛି । ପିଲା ନ

Read more

୨୨ ଜାନୁୟାରୀ ସକାଳ ୭ଟାରେ ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ଫାଶୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀଙ୍କ ଡେଥ୍‌ ଓ୍ବାରେଣ୍ଟ୍‌ ଉପରେ ପଟିଆଲା ହାଉସ୍‌ କୋର୍ଟରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଶୁଣାଣି ହୋଇଛି। କୋର୍ଟ ୪ ଦୋଷୀ ଅକ୍ଷୟ ଠାକୁର, ପଓ୍ବନ ଗୁପ୍ତା, ବିନୟ

Read more

ଇରାନ୍‌ରେ କାସିମ୍‌ ସୁଲେମାନିଙ୍କ ଶବ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ବେଳେ ଦଳାଚକଟା, ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଯାଉଥିବା ୩୫ ମୃତ, ୪୮ ଆହତ

ଦୁବାଇ: ଆମେରିକାର ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌ରେ ଇରାନ ସେନା କମାଣ୍ଡର କାସିମ ସୋଲମାନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ମଙ୍ଗଳବାର ସୋଲେମାନୀଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ବିଦାୟ ସମୟରେ ଦଳଚକଟା ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ

Read more

କୋରାପୁଟ: ଜଙ୍ଗଲରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ନିଖୋଜ ଆରଡବ୍ଲୁଏସ୍‌ଏସ୍‌ର କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ

କୋରାପୁଟ: କୋରାପୁଟ ଜିଲା ବୋରିଗୁମ୍ମାରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଆରଡବ୍ଲୁଏସ୍‌ଏସ୍‌ର ନିଖୋଜ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଭେଙ୍କଟେଶ୍ୱର ରାଓଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ହରଡାଗୁଡା ନିକଟସ୍ଥ ମୂଷା ମାଟି ଜଙ୍ଗଲରୁ ଏସ୍‌ଡିପିଓଙ୍କ

Read more

ଦିଲ୍ଲୀ ପଟିଆଲା ହାଉସ୍‌ କୋର୍ଟରେ ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ଆରମ୍ଭ; ୪ ଦୋଷୀଙ୍କ ନାଁରେ ମୃତ୍ୟୁ ପରୱାନା ଜାରି ପାଇଁ ହୋଇଛି ଆବେଦନ, ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଦେବାକୁ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ମାଆ

Read more

ଗଞ୍ଜାମର ଛତ୍ରପୁର ଉପକାରାଗାରରୁ ବିଚାରଧୀନ କଏଦୀ ଚମ୍ପଟ

ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଛତ୍ରପୁର ଉପକାରାଗାରରୁ ଜଣେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିବା ଘଟଣା ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ

Read more

ବୁଧବାର ୨୪ ଘଣ୍ଟିଆ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଯୋଗୁଁ ସମସ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ୍‌ କଲା ଉତ୍କଳ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ବିଭିନ୍ନ ଶ୍ରମିକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଜାନୁଆରି ୮ ତାରିଖ ବୁଧବାର ୨୪ ଘଣ୍ଟିଆ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ହେତୁ ଉତ୍କଳ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟ ତାର ସମସ୍ତ ପରୀକ୍ଷା

Read more

ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବ କାର୍ତ୍ତିକ ଓ ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଯୋଡି

ମୁମ୍ବାଇ: ‘ପତି ପତ୍ନୀ ଔର ୱ ଫିଲ୍ମ’ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ହିଟ୍‌ ହେବା ପରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଏବେ ନିଜ ଆଗାମୀ ପ୍ରୋଯେକ୍ଟ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ

Read more