ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ନବରଙ୍ଗପୁର ବରଗାଁ ସ୍କୁଲ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ରଞ୍ଜିତ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ; ରଞ୍ଜିତଙ୍କ ୨ କୋଟି ୬୦ ଲକ୍ଷ ୬୮ ହଜାର ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଠାବ, ୭୦.୪୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବ୍ୟାଙ୍କ ଜମା, ୨୦.୩୧ ଲକ୍ଷର ବୀମା ରହିଛି

Read more

‘ନୋ ମେକ୍‌ ଅପ୍‌’ ଲୁକ୍‌ରେ ନିଜର ସିଜ୍‌ଲିଂ ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ନେହା ଶର୍ମା

ମୁମ୍ବାଇ: ୨୦୦୭ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଚିରୁତା’ରେ ଅଭିନୟ କରି ନିଜ ଫିଲ୍ମି କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ନେହା। ଅଭିନେତ୍ରୀ ନେହା ଶର୍ମାଙ୍କ ଜନ୍ମ

Read more

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସେବାର ଶୁଭାରମ୍ଭ; ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ ୱାଇ-ଫାଇ ଜରିଆରେ କରିହେବ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭଏସ ଓ ଭିଡିଓ କଲ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। କମ୍ପାନି ପକ୍ଷରୁ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଭଏସ୍‌ ଓ ଭିଡିଓ ଓ୍ଵାଇ-ଫାଇ କଲିଂ ସେବା ଆରମ୍ଭ ନେଇ ଘୋଷଣା

Read more

ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ

ରାଉରକେଲା: ଇସ୍ପାତ୍‌ନଗରୀ ରାଉରକେଲାରେ ଜଣେ ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଝିରପାଣୀ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବକ ଛାତ୍ରୀକୁ ଲୋଭ

Read more

ଓଡ଼ିଶାର ନୀଳାଚଳ ଇସ୍ପାତ ନିଗମରୁ ପୁଞ୍ଜି ପ୍ରତ୍ୟାହାର ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟର ମଞ୍ଜୁରି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ବୁଧବାରଦିନ ବସିଥିବା କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ କେତେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରିଛି । ଓଡ଼ିଶାର କଳିଙ୍ଗନଗରରେ ଥିବା ନିଳାଚଳ

Read more

ଓ୍ବାଶିଂ ପାଉଡରର ବିଜ୍ଞାପନ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ ହେଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏକ ନାମୀଦାମୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଓ୍ବାଶିଂ ପାଉଡରର ବିଜ୍ଞାପନ କରି ଏବେ ବିବାଦ ଘେରକୁ ଚାଲିଆସିଛନ୍ତି। ମରାଠା ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ପରିହାସ କରିଥିବା

Read more

୪ ସପ୍ତାହ ପରେ ହେବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଶୁଣାଣି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସଂସ୍କାର ମାମଲାରେ ୪ସପ୍ତାହ ଘୁଞ୍ଚିଲା ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଶୁଣାଣି। ପରିଚାଳନା କମିଟି ରିପୋର୍ଟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି କୋର୍ଟ। ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଭିତରେ ପୁଣି

Read more

ବାରିପଦାରେ ଆଦାନି କିସ୍‌ ଆବାସିକ ସ୍କୁଲ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ

ବାରିପଦା: ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ସତ୍ୱେ ଆଜି ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ | ନିଜର ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁସାରେ ଆଜି

Read more

ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ଏସିଡ୍‌ ଆଟାକ୍‌ ସର୍ଭାଇଭରଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଛପାକ’ର ନୂଆ ପୋଷ୍ଟର

ମୁମ୍ବାଇ: ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମେଘନା ଗୁଲଜାର ତାଙ୍କ ଅଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଛପାକ’ ମାଧ୍ୟମରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଜଣେ ଏସିଡ୍‌ ଆଟାକ୍‌ ସର୍ଭାଇଭରଙ୍କ ପ୍ରେରଣାଦାୟୀ କାହାଣୀ ସହ ପରିଚିତ କରାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ

Read more