ଆସନ୍ତାକାଲି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ: ରାତି ୧୦ଟା ୩୭ ରୁ ୨ଟା ୪୨ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଆସନ୍ତାକାଲି ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ । ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ୧୦ଟା ୩୭ରୁ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହଣ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଭୋର ୨ଟା ୪୨ ମିନିଟରେ ସର୍ବ ମୋକ୍ଷ

Read more

ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତି ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ; ପଦୋନ୍ନତି ପ୍ରକ୍ରିୟା ତ୍ବରାନ୍ବିତ ପାଇଁ ଗଠନ ହେବ ପଦୋନ୍ନତି ଅଦାଲତ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏଣିକି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ଆଉ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବାର ଦୁଆର ହେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଦକ୍ଷ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଠିକ୍‌ ସମୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଚଳିତ

Read more

ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ ଜମା କରି ନ ଥିବା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଘରେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରାଯିବ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସଂଯୋଗ; ଚଳିତ ମାସ ୧୬ରୁ ସେସୁର ଏହି ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟର ୧୧,୩୯୭ଟି ଗାଁରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ସେସୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ ନେଇଛି। ସେସୁ ଦ୍ୱାରା ଏହି ଅଭିଯାନ ଚଳିତ ମାସ ୧୬ ତାରିଖ ଠାରୁ

Read more

CAA ସଚେତନତା ରାଲି ପାଇଁ କାଲି ଓଡ଼ିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ୨ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ବାବୁଲ ସୁପ୍ରିୟୋ ଓ ଗିରିରାଜ ସିଂ; ୧୦ ତାରିଖରେ ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ରାଲିରେ ଯୋଗଦେବେ ବାବୁଲ ସୁପ୍ରିୟୋ, ୧୧ ତାରିଖରେ ସମ୍ବଲପୁରରେ ରାଲି କରିବେ ଗିରିରାଜ ସିଂ

Read more

ରାଜ୍ୟର ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଆଉ ମିଳିବନି ଖରାଛୁଟି; ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଅବକାଶରେ ଦୁର୍ବଳ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପାଠ ପଢ଼ାଇବେ ଶିକ୍ଷକ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଏଣିକି ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ମିଳିବନି ଖରାଛୁଟି । ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଅବକାଶରେ ଦୁର୍ବଳ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପାଠ ପଢ଼ାଇବେ ଶିକ୍ଷକ । ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ, ଉତଥାନ ଓ ଉତ୍କର୍ଷ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ପାଠ

Read more

ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମ୍ୟ ନିର୍ମାଣ ଡିଭିଜନର ଲାଞ୍ଚୁଆ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଅପରେଟର ଗିରଫ; ୨ଟି କାମର ବିଲ୍‌ ପାସ୍‌ କରାଇବାକୁ ନେଉଥିଲେ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ, ପ୍ରିୟବ୍ରତଙ୍କ ଅଫିସ୍‌ ଓ ଭଦ୍ରକ ମହୁଦା ବାସଭବନରେ ଚଢ଼ାଉ ଜାରି

Read more