ଭୁବନେଶ୍ବର ମାର୍କେଟ ବିଲ୍‌ଡିଂରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ସଂଘବଦ୍ଧ ଭାବେ ଆକ୍ରମଣ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ୨୦ ଦୋକାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭୁବନେଶ୍ୱରର ମାର୍କେଟ ବିଲଡିଂରେ ଆଜି କିଛି ମୁଖାପିନ୍ଧା ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି | ଉଠା ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ପିଟିଛନ୍ତି । ଆଜି

Read more

ଦୁର୍ନୀତିଖୋର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ: ୨ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର, ୪ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କାର ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତ ଅଧିକାରୀ ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବା ଅଭିଯାନ ପୂର୍ବଭଳି ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। ନୂଆ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ହେବା ମାତ୍ରେ ଏହାକୁ

Read more

ଗୁଜରାଟର ସୁରତରେ ଓଡ଼ିଆ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଫାଶୀଦଣ୍ଡ; ଟୁକୁନା ଓରଫ ବୁଧିଆ ଦାସକୁ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଲେ ସୁରତ ପୋକ୍ସୋ କୋର୍ଟ, ନିଜ ଝିଅକୁ ବଳାତ୍କାର ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡାଦେଶ, ୨୦୧୭ ଏପ୍ରିଲ ୩୦ରେ ସୁରତରେ ମିଳିଥିଲା ଝିଅର ମୃତଦେହ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପ୍ରେମ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲିଂ ଅଭିଯୋଗରେ ୨ ଅଟକ; ପ୍ରେମ ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଅଧ୍ୟାପିକା, ବ୍ଲାକମେଲିଂ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଘରୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କ DGM,ଉଭୟଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲା ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ପୋଲିସ

Read more

କଫ ସିରପର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ସାନ ନେଗୀ ଗିରଫ; ୨ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ବି ଗିରଫ କଲା ପୁଇଁତଳା ପୋଲିସ, ୫୫ ହଜାର ଟଙ୍କା, ୪ଟି ମୋବାଇଲ ଓ ଗୋଟିଏ କାର ଜବତ

ବଲାଙ୍ଗୀର: କଫସିରପ କାରବାରର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ସାନ ନେଗୀ ଓ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସହଯୋଗୀ ଅଜିତ ନନ୍ଦ ଏବଂ ଫାରୁକ ଖାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି ଶୁକ୍ରବାର କୋର୍ଟ

Read more