ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ରେ ବାଜି ମାରିଲା ‘ତାଣାଜୀ’; ପ୍ରଥମ ଦିନ ଆୟ କଲା ୧୫.୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ଦକ୍ଷ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଲେ। ଏକଥା ଆମେ କହୁ ନାହୁଁ, ଏହା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ

Read more

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ; ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ଥାନା ଅଧୀନ ଆଇଟି କଲୋନୀର ଏକ କ୍ୱାର୍ଟର୍ସରୁ ଶନିବାର ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ଜଣଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ମୃତକମାନେ ହେଲେ

Read more

ତୁମୁଡିବନ୍ଧ: ବାପାକୁ କାଠ ଫାଳିଆରେ ପିଟି ମାରିଦେଲା ନୃଶଂସ ପୁଅ, ମା ଗୁରୁତର

ତୁମୁଡିବନ୍ଧ: ଅଧରାତିରେ ପୁଅର ଉନ୍ମତ୍ତ କାଣ୍ଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ପୁଅର କାଠ ଫାଳିଆ ମାଡ଼ରେ ବାପାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ମା’ଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

Read more

ଆଇଇଏସ୍‌ ପରୀକ୍ଷାରେ ଓଡ଼ିଆ ଛାତ୍ର ଅଂଶୁମାନ କାମିଲା ଟପ୍ପର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ୨୦୧୯-୨୦ ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଇକୋନମିକ୍ସ୍‍ ସର୍ଭିସ୍‌’ (ଆଇଇଏସ୍‌) ପରୀକ୍ଷାରେ ଓଡ଼ିଆ ଯୁବକ ଅଂଶୁମାନ କାମିଲା ପ୍ରଥମ ହୋଇଛନ୍ତି। ସଂପ୍ରତି ରିଜର୍ଭ

Read more

କଟକ ତାଳଦଣ୍ଡା ରେଳ ଲାଇନ୍‌ରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପ୍ରେମିକାର ପ୍ରତାରଣା ସହି ନ ପାରି ପ୍ରେମିକର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ, ମୃତକ କଟକ ରାଉସ ପାଟଣା ଅଞ୍ଚଳର ମନୋଜ ସ୍ବାଇଁ, ମୃତଦେହ ପାଖରୁ ମିଳିଲା ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟ୍‌, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ରେନ୍‌ ଲାଇନ୍‌ରେ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରିଛି ଯୁବକ

Read more

କଟକ SCB ମେଡିକାଲ୍ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଆଇସିୟୁରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚମ୍ପଟ୍, ଆଇସିୟୁ ବେଡରେ ହ୍ୟାଣ୍ଡକପ୍ ଲାଗିଛି; ମାତ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚମ୍ପଟ୍; ରଘୁନାଥପୁର ଥାନା ପୁଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା

Read more