ବ୍ରହ୍ମପୁର ସୋନାପୁର ମେରାଇନ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ନାବାଳିକାକୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ; ଶୌଚ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ, ମହିଳା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ, ପୀଡ଼ିତା ନାବାଳିକା ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏମ୍‌କେସିଜି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

Read more

ପୁରୀ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତର ଦୃଶ୍ୟ ପୁଣି ଭାଇରାଲ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନୀଳଚକ୍ରରେ ବାନା ବନ୍ଧା ଦୃଶ୍ୟ ଭାଇରାଲ, ଭିତର ବେଢାରୁ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ହୋଇଛି ଭାଇରାଲ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ କରିଛନ୍ତି ବାରବାଙ୍କିର ନିଧି ଶୁକ୍ଳା

Read more

ଜାମ୍ମୁ ଓ କାଶ୍ମୀରର ତ୍ରାଲରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ-ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗୁଳି ବିନିମୟ; ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିପାତ, ବିପୁଳ ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳିଗୋଳା ଜବତ, ମୃତ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଚିହ୍ନଟ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଯବାନ

Read more

ଶୀତଦିନେ ଓଠକୁ ନମନୀୟତା କିପରି ରଖିବେ, ଜାଣନ୍ତୁ କିଛି ଘରୋଇ ଉପାୟ

ଶୀତଦିନେ ଓଠ ଫାଟିବା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା। ସେହି ସମୟରେ ତ୍ୱଚା ସହ ଓଠର ମଧ୍ୟ ବହୁ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ। କାରଣ ଓଠ ଫାଟିବା

Read more

ଏକାମ୍ର କାନନଠାରେ ‘ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ପୁଷ୍ପ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ’ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ, ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଉଛି ପ୍ରାୟ ୪୦୦ ପ୍ରଜାତିର ୧୦ ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଫୁଲ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫୁଲ ଚାଷ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ତଥା ରାଜଧାନୀକୁ ଆହୁରି ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟମୟ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନେଇ ଶନିବାର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି ‘ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ

Read more