ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲରେ ଥିବା ଆଇଏଏସ୍ ବିଜୟ କେତନ ଉପାଧ୍ୟାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲାନି ଜାମିନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲରେ ଥିବା ଆଇଏଏସ୍ ବିଜୟ କେତନ ଉପାଧ୍ୟାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲାନି ଜାମିନ । ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭିଜିଲାନ୍ସ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ

Read more

ବିଶିଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ମନମୋହନ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ପରଲୋକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଶିଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମନମୋହନ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ପରଲୋକ। ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍‌ପିଟାଲରେ ଆଜି ସଂଧ୍ୟାରେ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଗତ କିଛିଦିନ ଧରି ସେ

Read more

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ କରମୁକ୍ତ ହେଲା ଫିଲ୍ମ ‘ତାଣାଜୀ’

ମୁମ୍ବାଇ: ଐତିହାସିକ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ତାଣାଜୀ’କୁ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ସରକାର ରାଜ୍ୟରେ କରମୁକ୍ତ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ‘ତାଣାଜୀ’ କରମୁକ୍ତ ହେବା ପରେ

Read more

ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୧୫ କିଲୋ ଓଜନ ବଢ଼ାଇବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରୀତି ସାନନ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ଉତକେରଙ୍କ ଦ୍ବାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ ‘ମିମି’ରେ ନିଜର ଭୂମିକା ଲାଗି ୧୫ କିଲୋ ଓଜନ ବଢ଼ାଇବେ । ମିମି

Read more

ତାମିଲନାଡୁରେ ଓଡ଼ିଆ ଦାଦନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୨ ଜଣ ଗୁରୁତର; ମୃତକ ବରଗଡ଼ ଗାଇସିଲଟ ଡୁଙ୍ଗୁରିପାଲି ଗାଁର ଗୋକୁଲ ବରିହା, ଇଟାଭାଟିରେ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇ ବନ୍ଧା ପଡ଼ିଛନ୍ତି ୨୯ ଜଣ, ୨୯ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୮ ପୁରୁଷ, ୧୪ ମହିଳା ଓ ୭ ଜଣ ଶିଶୁ

Read more

ଯାଜପୁର ବଡ଼ଚଣା ଥାନା ବିଦ୍ୟାଧରପୁରରୁ ବହୁ ପରିମାଣର ନକଲି ଜର୍ଦା ଓ ନିଶା ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ, ୪ ଗିରଫ

ଯାଜପୁର: ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାର ବୈରୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିଦ୍ୟାଧରପୁର ଅଞ୍ଚଳରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ନକଲି ଜର୍ଦ୍ଦା ଜବତ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ସେଠାରୁ ନକଲି ଜର୍ଦ୍ଦା ପ୍ରସ୍ତତୁିରେ ଆବଶ୍ୟକ

Read more