ଜାଣନ୍ତୁ ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତିରେ ଖେଚୁଡି ଖାଇବାର ମହତ୍ବ କଣ

ଆସନ୍ତା କାଲି ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି। ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ହିନ୍ଦୁଧର୍ମର ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପର୍ବରୁ ଏକ ମୁଖ୍ୟ ପର୍ବ ଅଟେ। ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ,ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ଏକ

Read more

ଏଭଳି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖି ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନ୍‌ ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ କିଏ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ; ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ମୁମ୍ବଇ: ବଲିଉଡ଼ର ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ୍‍ ରୋଶନ ନିଜ ଅଭିନୟ ସହ ନୃତ୍ୟ ପାଇଁ ବେଶ୍‍ ଲୋକପ୍ରିୟ। ତାଙ୍କ ଭଳି ଡାନ୍ସ ମୁଭ୍‍ସ କରିବା ବଲିଉଡ଼ରେ ବୋଧ ହୁଏ

Read more

CAA: ପ୍ରଥମ ରାଜ୍ୟ ଭାବେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ୩୨ ହଜାର ଶରଣାର୍ଥୀ ଚିହ୍ନଟ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ନାଗରିକତା ସଂଶୋଧନ ଆଇନ(ସିଏଏ) ଲାଗୁ ହେବା ପରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଦେଶର ପ୍ରଥମ ରାଜ୍ୟ ଭାବେ ଶରଣାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ତାଲିକା କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିଛି। ରାଜ୍ୟ ସରକାର

Read more

ଓଡିଆ ପୁଅ ଏମ୍.ଦେବବ୍ରତ ହେଲେ ଆରବିଆଇର ନୂତନ ଡେପୁଟି ଗଭର୍ଣ୍ଣର

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଭାରତୀୟ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ(ଆରବିଆଇ)ର ନୂତନ ଡେପୁଟି ଗଭର୍ଣ୍ଣରଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି। ଓଡିଆ ପୁଅ ମାଇକେଲ ଦେବବ୍ରତ ପାତ୍ରଙ୍କୁ ଡେପୁଟି ଗଭର୍ଣ୍ଣର ପଦବୀ ମିଳିଛି। ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକାଳ

Read more

ଆଜି ହେବ ନିର୍ଭୟା ମାମଲାର ଦୋଷୀଙ୍କ କ୍ୟୁରେଟିଭ ପିଟିସନର ଶୁଣାଣି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନିର୍ଭୟା ଗଣ ବଳାତ୍କାର ମାମଲାର ଦୋଷୀ ବିନୟ ଶର୍ମା ଓ ମୁକେଶଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦାଖଲ କରାଯାଇଥିବା କ୍ୟୁରେଟିଭ ପିଟିସନର ଶୁଣାଣି ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ପ୍ରାୟ ୨ଟା

Read more

ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ବରଫ ଝଡ଼ ଯୋଗୁ ୩ ଯବାନ ଶହୀଦ, ୨ ନିଖୋଜ : ଉଦ୍ଧାର ପାଇଁ ସେନା ପକ୍ଷରୁ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି

ଜାମ୍ମୁ: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର କୁପୱାଡ଼ା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମଚେଲ ସେକ୍ଟରର ରିଙ୍ଗବାଲା ଅଞ୍ଚଳରେ ବରଫ ଝଡ଼ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଏହି ଝଡ଼ ଯୋଗୁ ବିରାଟ ବରଫ ଅତଡ଼ା ଧସିଯିବା ଫଳରେ

Read more

ନାଗରିକତା ଆଇନ ବିରୋଧରେ କେରଳ ସରକାର ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନାଗରିକତା ସଂଶୋଧନ ଆଇନ(ସିଏଏ) ବିରୋଧରେ କେରଳ ସରକାର ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ କେରଳ ସରକାର ରାଜ୍ୟ ବିଧାନସଭାରେ ସିଏଏ ବିରୋଧରେ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାରିତ

Read more

ନୟାଗଡ଼ ଖଣ୍ଡପଡ଼ାରେ BJDର ୨ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ; କୋସ୍କା ପଞ୍ଚାୟତରେ ଦଳର ସଭାପତି ଚୟନକୁ ନେଇ ମାରପିଟ, ଗତ ୬ ତାରିଖରେ ହୋଇଥିଲା ମାରପିଟ, ଜଣେ ଆହତ, ଉଭୟ ପକ୍ଷରୁ କୋସ୍କା ଫାଣ୍ଡିରେ ଅଭିଯୋଗ, ତଦନ୍ତ ଜାରି

Read more