ଜାନୁଆରୀ ୧୪ ତାରିଖରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଓ୍ବିଣ୍ଡୋଜ -୭

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ  କମ୍ପାନୀ ତାର ଓ୍ବିଣ୍ଡୋଜ -୭ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଃଖ ଖବର ଆଣିଦେଇଛି । ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଜାନୁଆରୀ ୧୪ ତାରିଖରୁ ଓ୍ବିଣ୍ଡୋଜ

Read more

ଜାମ୍ମୁ ଓ କାଶ୍ମୀର ଯିବେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ: ୨୦ ଓ ୨୧ ତାରିଖରେ ୨ଟି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବେ ପ୍ରତାପ । ଜାମ୍ମୁ ଓ କାଶ୍ମୀରର ୫୯ଟି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବେ ୩୬ ମନ୍ତ୍ରୀ । ସରକାରଙ୍କ ନୀତି ବିଷୟରେ ବୁଝାଇବେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ

Read more

ଜାତିଭିତ୍ତିକ ଜନଗଣନା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ରାଜ୍ୟରେ ଜାତିଭିତ୍ତିକ ଜନଗଣନା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର କ୍ୟାବିନେଟ ସଚିବଙ୍କୁ ବୁଧବାର ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ଅସିତ ତ୍ରିପାଠୀ। ରାଜ୍ୟରେ ୨୦୨୧ଜନଗଣନା ସମୟରେ

Read more

ଗୋରେଖନାଥଙ୍କ ପୀଠରେ ୨ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଛାଡ଼ି ପଳାଇଲେ ବାପା ଓ ମା; ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କାନ୍ଦୁଥିବା ଦେଖି ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଲୋକେ

ଜଗତସିଂହପୁର : ଦୁଇବର୍ଷର କୁନି ଝିଅ। ଠିକରେ କଥା କହିପାରୁନି। ହେଲେ ମାଆକୁ ନପାଇ ରାହାଧରି କାନ୍ଦୁଛି। ଚାରି ଆଡ଼କୁ ଅନାଇ ଜନଗହଳୀ ଭିତରେ ମନେ ମନେ

Read more

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପରେ ହରିୟାଣାରେ ଟିକସ ମୁକ୍ତ ହେବ ‘ତାନାଜୀ: ଦି ଅନସଙ୍ଗ ୱାରିୟର୍’

ମୁମ୍ବଇ: ଜାନୁଆରୀ ୧୦ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ତାନାଜୀ: ଦି ଅନସଙ୍ଗ ୱାରିୟର୍’କୁ ହରିୟାଣାରେ ଟିକସ ମୁକ୍ତ(ଟ୍ୟାକ୍ସ ଫ୍ରି) କରାଯିବ। ରାଜ୍ୟରେ ଏହି

Read more

ମଧ୍ୟପ୍ରାଚ୍ୟରେ ଉତ୍ତେଜନା ହ୍ରାସରେ ଭାରତର ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ରହିବ : ଇରାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରାୟସୀନା ଡାଏଲରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଆସିଥିବା ଇରାନର ବିଦେଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ଜୱାଦ ଜରିଫ ମଧ୍ୟପ୍ରାଚ୍ୟରେ ଉତ୍ତେଜନା ହ୍ରାସ ଦିଗରେ ଭାରତର ଭୂମିକା ବିଷୟରେ ପୁଣି ଥରେ ଦୋହରାଇଛନ୍ତି।

Read more

ଟଙ୍କା ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆଣିବାକୁ ହେଲେ ନୋଟ୍‌ ଉପରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଫଟୋ ଛାପିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲେ ସ୍ବାମୀ

ଇନ୍ଦୋର: ଡଲାର ତୁଳନାରେ ଟଙ୍କାର ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆଣିବା ଲାଗି ବିଜେପି ସାଂସଦ ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସ୍ବାମୀ ଏକ ଅଭିନବ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛନ୍ତି। ନୋଟ୍‌ ଉପରେ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ

Read more

ନୟାଗଡ଼ ଦଶପଲ୍ଲା ଥାନା ମଧ୍ୟଖଣ୍ଡ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଅଘଟଣ: ଭତ୍ତା ଆଣିବାକୁ ଯାଇ ବୃଦ୍ଧା ବଦାନୀ ରଣାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ; PEO ଓ ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପଞ୍ଚାୟତରେ ତାଲା ପକାଇଲେ ଲୋକେ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ତାଲା ପକାଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ

Read more

ବରଗଡ଼ ଗାଇସିଲାଟ ଥାନା ବାଞ୍ଛା ନଗର ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା; ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା ପରେ ପୋଡ଼ି ଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ହତ୍ୟା ପରେ ବିଷ ପିଇ ସ୍ବାମୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ମୃତକ ସ୍ତ୍ରୀ ସୁଶ୍ରୀତା ସାହୁ ଓ ସ୍ବାମୀ ମହେଶ୍ବର ସାହୁ

Read more

ଜାମ୍ମୁ ଓ କାଶ୍ମୀରରୁ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ସହ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ଡିଏସପି ଦେବିନ୍ଦର ସିଂହ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କୃତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ଧରାପଡ଼ିଥିବା ଜମ୍ମୁ ଓ କଶ୍ମୀର ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ (ଡିଏସ୍‌ପି) ଦେବିନ୍ଦର ସିଂହ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହୋଇଛନ୍ତି । ପୁଲିସରେ ଥାଇ

Read more