ବିସିସିଆଇ ବାର୍ଷିକ ଚୁକ୍ତିରୁ କଟିଲା ଧୋନିଙ୍କ ନାମ ; କ୍ୟାରିୟରରେ ପଡିପାରେ ପୁର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ

ଗୁରୁବାର ବିସିସିଆଇ ତା’ର ବାର୍ଷିକ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଚୁକ୍ତିପ୍ରାପ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ତାଲିକା ଘୋଷଣା କରିଛି। ତେବେ ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର କଥା ହେଉଛି ଯେ ଏହି ତାଲିକାରେ ଧୋନିଙ୍କ ନାଁ

Read more

ସମୀର ମହାନ୍ତି ହେଲେ ରାଜ୍ୟ ବିଜେପିର ନୂଆ ସଭାପତି ; ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ରାଜନୈତିକ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସମୀର ମହାନ୍ତି ହେଲେ ରାଜ୍ୟ ବିଜେପିର ନୂଆ ମଙ୍ଗୁଆଳ। ଆଜି ଦଳୀୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ନେତାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ସେ ସଭାପତି ଭାବେ ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ନିର୍ବାଚିତ

Read more

LV ପ୍ରସାଦ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଓ ଓଏମ୍‌ସି ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମରେ ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଯାନର ଶୁଭାରମ୍ଭ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : LV ପ୍ରସାଦ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଓ ଓଏମ୍‌ସି ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମରେ ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଯାନର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି। ନବୀନ ନିବାସରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ

Read more

ଆସନ୍ତାକାଲି ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଆୟୋଜିତ ହେବ ପ୍ରଥମ ଆଇଏଏସ ଅଫିସର ସମ୍ମିଳନୀ : ‘ଆଧୁନିକ ତଥା ନୂଆ ଓଡ଼ିଶା’ ଗଠନ ରହିବ ଏଜେଣ୍ଡା

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଆସନ୍ତାକାଲି ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଆଇଏଏସ ଅଫିସରଙ୍କ ସମ୍ମିଳନୀର ଆୟୋଜନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମ୍ମିଳନୀରେ ସମସ୍ତ ସଚିବ ଓ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ସମେତ ସବୁ

Read more

ରିଲିଜ ହେଲା ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାଁ-କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ୟନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲଭ ଆଜ୍‌ କଲ-୨’ର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର; ଫିଲ୍ମରେ ରହିବ ରୋମାନ୍ସର ଭରପୂର ଡୋଜ୍‌

ବମ୍ବେ: ସୈଫ ଲଳନା ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାଁ- ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ୟନ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ଲଭ ଆଜ୍‌ କଲ-୨’ର ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍‌। ଉଭୟ ନିଜ ନିଜର ସୋସିଆଲ

Read more

ବିହାରର ହସନପୁର ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଶଗଡ଼କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରେନ୍‌; ୫ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର

ପାଟନା: ବିହାର ସମସ୍ତିପୁର ଜିଲାରେ ଗୁରୁବାର ଏକ ଟ୍ରେନ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ୨ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆହତମାନଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା

Read more

ବାରିପଦା ତକତପୁରରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ: ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ କଟୁରିରେ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୨ ଗୁରୁତର ଆହତ PRM ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି, ଉତ୍ତେଜନା, ତକତପୁର-ବାଲେଶ୍ବର ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କଲେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ

Read more

ଜାମ୍ମୁ ଓ କାଶ୍ମୀରରେ ୫ ଜୈଶ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗିରଫ; ୨୬ରେ ବଡ଼ ଧରଣର ଆକ୍ରମଣ ପାଇଁ କରିଥିଲେ ଯୋଜନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆସନ୍ତା ୨୬ ତାରିଖ, ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଅବସରରେ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଆତଙ୍କୀ ହାମ୍‌ଲା କରିବାକୁ ବ୍ୟାପକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା କୁଖ୍ୟାତ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଂଗଠନ

Read more

ଗଞ୍ଜାମ: ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀକୁ ଡେଇଁଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ; ଧୀବରଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଉଦ୍ଧାର

ଛତ୍ରପୁର: ଗଞ୍ଜାମ ସହର ଉପକଣ୍ଠରେ ରହିଥିବା ଋଷିକୂଲ୍ୟା ସଡ଼କ ପୋଲ ଉପରୁ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଜନୈକା ଛାତ୍ରୀ ନଦୀକୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ଘଟିବା ସମୟରେ

Read more

ଯାଜପୁର ଚଣ୍ଡୀଖୋଲ ଶ୍ରୀରାମପୁର ଟୋଲ ଗେଟ ନିକଟରୁ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ହାତ ଗୋଡ଼ ବନ୍ଧା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଟ୍ରକ୍‌ ଲୁଟ୍‌ କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ, ମୃତକ କଟକ ଜଗତପୁରର ବଳରାମ ବାରିକ, ତଦନ୍ତ ଜାରି

Read more