ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଗିରଫ ଆଇଏଏସ ଅଫିସର ବିଜୟ କେତନ ଉପାଧ୍ୟାୟଙ୍କ ପତ୍ନୀ : ତାଙ୍କୁ ଜାଣିଶୁଣି ଫସା ଯାଇଥିବା ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କହିଛନ୍ତି

ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଗିରଫ ଆଇଏଏସ ଅଫିସର ବିଜୟ କେତନ ଉପାଧ୍ୟାୟଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ପ୍ରେସମିଟ କରି ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଗିରଫ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲେ ବିଜୟଙ୍କ

Read more

ଦିଲ୍ଲୀରେ ଜାତୀୟ ଷ୍ଟ୍ରିଟ ଫୁଡ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ୧ ନମ୍ବର ହେଲା କଟକର ପ୍ରଦୀପ୍ତଙ୍କ ଦହିବରା : ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଛକରେ ପ୍ରଦୀପ ବିକନ୍ତି ଦହିବରା

ଦିଲ୍ଲୀରେ ଚମକିଲା କଟକ ଦହିବରା । ରାଜଧାନୀରେ ୧ ନମ୍ବର ହେଲା କଟକର ରାସ୍ତାକଡ ଦହିବରା । ଜାତୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀତାରେ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରି ପୁରସ୍କାର

Read more

ନାଗରିକତ୍ବ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବା ପରେ ରାଜସ୍ଥାନରେ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଶରଣାର୍ଥୀ

ଟୋଙ୍କ: ରାଜସ୍ଥାନରେ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନରୁ ଆସିଥିବା ଶରଣାର୍ଥୀ । ଏହି ମହିଳା ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମ ନିତା ସୋଧା। ନିତାଙ୍କୁ ନିକଟରେ ଭାରତୀୟ ନାଗରିକତ୍ବ

Read more

ଅକ୍ଟୋବରରୁ ଡିସେମ୍ବର ଯାଏ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ନେଟ ଲାଭ ୬୨.୫% ବୃଦ୍ଧି: ୬୨.୫% ବୃଦ୍ଧି ସହ ୧୩୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ପହଞ୍ଚିଲା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ । ଗତ ବର୍ଷ ତୁଳନାରେ କମ୍ପାନୀର ପରିଚାଳନାଗତ ରାଜସ୍ବ ୨୮.୩% ବୃଦ୍ଧି

Read more

ରାଜକୋଟରେ ଭାରତ ଦମଦାର ବିଜୟ: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩୬ ରନ୍‌ରେ ହରାିଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ । ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ୩ ଟିକିଆ ସିରିଜ୍‌ ବରାବର । ସାମିଙ୍କୁ ୩, ସାଇନି, ଜାଡେଜା, କୁଳଦୀପ ଯାଦବଙ୍କୁ ୨ଟି ଲେଖାଏଁ ୱିକେଟ୍, ବୁମ୍‌ରାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍

Read more

ଗତ ବର୍ଷ ତୁଳନାରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଉପଭୋକ୍ତା ସଂଖ୍ୟାରେ ୩୨% ବୃଦ୍ଧି । ଜିଓ ନେଟୱର୍କରେ ମୋଟ ଓୟାରଲେସ ଡାଟା ଉପଯୋଗ ୩୯.୯% ବୃଦ୍ଧି । ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ସହ ଜିଓ ଅଭୂତପୂର୍ବ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ଧାରା ବଜାୟ ରଖିଛି । ବ୍ୟବସାୟିକ ଇଣ୍ଟରନେଟ ବଜାରକୁ ନୂଆ ସ୍ବରୂପ ଦେବାକୁ ଜିଓ ପ୍ରତିବଦ୍ଧ

Read more

ରାଜକୋଟରେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆ: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଆଗରେ ୩୪୧ ରନ୍‌ର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ; ଶିଖର ଧାୱନ, ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଲୋକେଶ ରାହୁଲଙ୍କ ଅର୍ଧଶତକ ବଳରେ ଭାରତ ୩୪୦/୬, ଟସ୍‌ ଜିତି ଭାରତକୁ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ

Read more

ଫେବ୍ରୁଆରି ୧ ରେ ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ଫାଶୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ନିର୍ଭୟା ସାମୂହିକ ବଳାତ୍କାର ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଫେବୃଆରୀ ୧ରେ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯିବ। ଫେବୃଆରୀ ୧ ତାରିଖ ସକାଳ ୬ଟାରେ ସେମାନଙ୍କୁ

Read more