ବ୍ରହ୍ମପୁର ତାରାତାରିଣୀ ମନ୍ଦିର ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ୟାକେଜ, ସିଂହଦ୍ବାର ପ୍ରବେଶ ପଥର ଉନ୍ନତି ସହ ପାନୀୟ ଜଳ ବ୍ୟବସ୍ଥା ହେବ, ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ହେବ ପ୍ରସାଦ ସେବନ ଓ ମୁଣ୍ଡନ ପ୍ରକୋଷ୍ଠ, ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ପାଇଁ ରହିବ ଶୌଚାଳୟର ବ୍ୟବସ୍ଥା, ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟରେ ମନ୍ଦିର ଉନ୍ନତି କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ କରିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ

Read more

ରେଳ ବଜେଟରେ ଓଡ଼ିଶା ପାଇଁ ୪,୩୭୩ କୋଟିର ବ୍ୟୟ ବରାଦ, PM ଓ ରେଳମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ରାଜ୍ୟରେ ରେଳ ଭିତ୍ତିଭୂମି ସୁଦୃଢ଼ ହେବ, ଯାତ୍ରୀ ସୁବିଧା ବଢ଼ିବ, ସମ୍ବଲପୁର-ଗୋପାଳପୁର ଲାଇନ ଜନଜାତି ଅଞ୍ଚଳର ଅର୍ଥନୀତିକୁ ସମୃଦ୍ଧ କରିବ : Dharmendra pradhan

Read more

ରେଳ ବଜେଟରେ ଓଡ଼ିଶା ପାଇଁ ୪,୩୭୩ କୋଟିର ବ୍ୟୟ ବରାଦ

ରେଳ ବଜେଟରେ ଓଡ଼ିଶା ପାଇଁ ୪,୩୭୩ କୋଟିର ବ୍ୟୟ ବରାଦ । ଅନୁଗୁଳ-ସୁକିନ୍ଦା ୯୮.୭ କିମି ନୂଆ ରେଳପଥ ପାଇଁ ୪୫୦ କୋଟି, ହରିଦାସପୁର-ପାରାଦୀପ ୮୨ କିମି

Read more

୨୦୧୯ରେ ରାଜ୍ୟରେ କଟାଯାଇଛି ୧୦୪୫୯୫ଟି ଚାଲାଣ

୨୦୧୯ରେ ରାଜ୍ୟରେ ୧୦୪୫୯୫ଟି ଚାଲାଣ କଟାଯାଇଛି| ଦ୍ରୁତ ଗାଡ଼ି ଚାଳନା ପାଇଁ ୩୪୫୬୨ଟି, ଗାଡ଼ି ଚାଳନା ବେଳେ ମୋବାଇଲ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ୫୯୧୦ଟି ଚାଲାଣ କଟାଯାଇଛି, ମଦ୍ୟପାନ

Read more

ରଙ୍ଗ ରୁଟ୍‌ ଡ୍ରାଇଭିଂ ରୋକିବା ପାଇଁ ଲାଗିବ ଟାୟାର କିଲର: ରାଜଧାନୀରେ ଟାୟାର କିଲର ଲଗାଇବ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ, ରଙ୍ଗ ରୁଟ୍‌ରେ ଗାଡ଼ି ଚଳାଇଲେ ଚକା ଲିକ୍‌ ହୋଇଯିବ, ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଭାବେ ପ୍ରଥମେ ବମିଖାଲ ଫ୍ଲାଏ ଓଭରରେ ଲଗାଯିବ, ପୂର୍ବରୁ ପୁଣେ, ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଓ ନୋଏଡାରେ ଲଗାଯାଇଛି ଟାୟାର କିଲର

Read more

ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆରେ ଭାରତକୁ ୪ ୱିକେଟ୍‌ରେ ପରାସ୍ତ କଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ

ହାମିଲଟନ : ହାମିଲଟନ (ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ)ର ସେଡନ ପାର୍କଠାରେ ଚାଲିଥିବା ଭାରତ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଏକଦିବସୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଭାରତକୁ ୪ ଓ୍ଵିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି । ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ

Read more

ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀଙ୍କୁ ସପ୍ତାହେ ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ଆଇନଗତ ବିକଳ୍ପ ପୂରଣ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନିର୍ଭୟା ମାମଲାରେ ୪ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ପୁଣି ସପ୍ତାହେ ସମୟ ମିଳିଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ଆଇନଗତ ବିକଳ୍ପ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏବେ ସାତକୋଶିଆରୁ କାହ୍ନା ଅଭୟାରଣ୍ୟ ଯିବନି ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ; ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ କାହ୍ନା ଅଭୟାରଣ୍ୟ ଘୋରେଲାରେ ଏବେ ୨ଟି ବାଘ ଅଛନ୍ତି;ସେମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପରେ ସୁନ୍ଦରୀକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯିବ; ଚିଫ୍ ଓ୍ବାଇଲ୍ଡ ଲାଇଫ୍ ଓ୍ବାର୍ଡେନ ହରିଶଙ୍କର ଉପାଧ୍ୟାୟଙ୍କ ସୂଚନା

Read more