ଢେଙ୍କାନାଳ: ଯୋରନ୍ଦାସ୍ଥିତ ବିଶ୍ୱପ୍ରସିଦ୍ଧ ମହିମାଧାମ ମହିମାଗାଦିରେ ଆଜି ୧୪୭ତମ ପ୍ରଭୁ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଆଜି ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶୀରେ ରାଜ୍ୟ ତଥା ଦେଶର କୋଣ ଅନୁକୋଣରୁ ଆସିଥିବା ୫ ଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ସାଧୁ, ଭକ୍ତ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ଝାଡ଼ ଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି।

Read more

ଏତେ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରୁ ଜବତ ହେବା ଓଡ଼ିଶା ଇତିହାସର ପ୍ରଥମ : ପୋଲିସ ଡ଼ିଜି ଅଭୟ

ମାଲକାନଗିରି/ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟର ମାଓବାଦଗ୍ରସ୍ତ ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳରେ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଛି ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା । ମାଓବାଦୀମାନେ ମାଟି ତଳେ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିବା ଏହି ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର

Read more

କୋରାପୁଟ ବୋରିଗୁମା ଥାନା ହଦଳି ନିକଟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇୱା, ୩ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ । ମୃତକ ୩ ଜଣ ଛତିଶଗଡ଼ ଜଗଦଲପୁରର ହୋଇଥିବା ସୂଚନା, ଏକ ବାହାଘର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଫେରୁଥିଲେ

Read more

ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ବସ୍‌କୁ ଉଠାଇବାକୁ ଯାଇ ଓଲଟି ପଡ଼ିଲା କ୍ରେନ୍‌ : ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି-ବ୍ରହ୍ମପୁର ମଧ୍ୟରେ ଗାଡ଼ି ଚଳାଚଳ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ବାଲିଗୁଡ଼ା : କନ୍ଧମାଳ-ଗଞ୍ଜାମ ସୀମାନ୍ତ ୫୯ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ସ୍ଥିତ ୯ ନମ୍ବର ଘାଟିରେ ଏକ କ୍ରେନ୍ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଓଲଟି ପଡ଼ିଛି। ଫଳରେ

Read more

ବଜେଟର ପ୍ରଚ୍ଛଦ ପୃଷ୍ଠାରେ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ହତ୍ୟାର ଛବି ଛାପିଲା କେରଳ ସରକାର

ଥିରୁଅନନ୍ତପୁରମ: ଆଜି କେରଳ ସରକାର ବଜେଟ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି। ବଜେଟ ଆଗତ ବେଳେ କେରଳ ସରକାର କେତେ ଟଙ୍କାର ବଜେଟ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ

Read more

ପଛପଟୁ ଗାତ କରି ପଶି ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରୁ ୨୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ମୋବାଇଲ ଓ ସରଞ୍ଜାମ ଚୋରି

ଭଦ୍ରକ : ଭଦ୍ରକ ଟାଉନ ଥାନା ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲ ଛକରେ ଥିବା କିଡସ ୱାର୍ଲଡ ନାମକ ଏକ ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରୁ ୨୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ମୋବାଇଲ ଓ

Read more

କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସ୍କୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ଗାଇଡଲାଇନ: ପିଲାମାନେ ସାନିଟାଇଜରରେ ହାତ ଧୋଇବେ, ରୁମାଲ ଦେଇ ଛିଙ୍କିବେ, କାଶିବେ; ସକାଳ ପ୍ରାର୍ଥନା କ୍ଲାସରେ ପିଲାଙ୍କୁ ଏସବୁ କହିବାକୁ ସ୍କୁଲକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

Read more