ଚତୁର୍ଥ ଅଲୌକିକ କଳିଙ୍ଗ ମହୋତ୍ସବ ଉଦଘାଟିତ : ମନୋଜ ଦାସଙ୍କୁ କଳିଙ୍ଗ ସାହିତ୍ୟ ସମ୍ମାନ 2020 ପ୍ରଦାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର , ଫେବୃୟାରି ୮ : ଅଲୌକିକ କଳିଙ୍ଗ ସାହିତ୍ୟ ମହୋତ୍ସବର ଚତୁର୍ଥ ସଂସ୍କରଣରେ ଓଡିଆ ସାହିତ୍ୟର ଅନେକ ମହାନ ସ୍ରଷ୍ଟାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି

Read more

ସାରା ବିଶ୍ବର ବୈଜ୍ଞାନିକ ବିରୋଧ କରୁଥିବା ବେଳେ ଚୀନରେ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କୁ ସୁସ୍ଥ କରିବା ପାଇଁ କଇଁଛ ମାଂସ ଖାଇବାକୁ ଦିଆଯାଉଛି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଚୀନର ଉହାନ ସହରରେ କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ରୋଗୀଙ୍କୁ କଇଁଛ ମାଂସ ଖାଇବାକୁ ଦିଆଯାଉଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଡାକ୍ତରଖାନାର

Read more

ପଞ୍ଜାବରେ ସଂକୀର୍ତ୍ତନ ସମୟରେ ଭୟଙ୍କର ବାଣ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୧୫ ମୃତ, ୩ରୁ ଅଧିକ ଆହତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଏମିତି ବି ଆସେ ମୃତ୍ୟୁ ! ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ନାମ ସଂକୀର୍ତ୍ତନ କରୁଥିବାବେଳ ସବୁ ଦିନ ପାଇଁ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ ୧୫ ଜଣ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ । ଏଭଳି କିଛି

Read more

କଲେଜ ପରିସରରେ ଉଭୟ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ପରସ୍ପରକୁ ଚୁମ୍ବନ କରୁଥିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ରାଜ୍ୟର ଶିଳ୍ପନଗରୀ ବୋଲାଉଥିବା ସହରରେ ବାରମ୍ବାର ଏପରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଲାଗିଛି । କିଛିଦିନ ତଳେ ଏକ କଲେଜର ଛାତ୍ରୀମାନେ ମଦ ଓ ଅଜ୍ଞାତ

Read more

ଉଚ୍ଛେଦ ଅଭିଯାନରେ ଭଙ୍ଗାହେବ କଟକର ସର୍ବପୁରାତନ ସିନେମା ହଲ୍ ହିନ୍ଦ୍ ସିନେମା

କଟକ : ରାଣୀହାଟରେ ଥିବା କଟକର ଅନ୍ୟତମ ପୁରାତନ ହିନ୍ଦ୍ ସିନେମା ବେଶ୍ କିଛି ସରକାରୀ ଜମି ହଡପ କରି ସ୍ଥାୟୀ ନିର୍ମାଣ କରିଛି । କଟକ ଏସସିବି

Read more

ଜଣେ ମହିଳା ସହ ୨ ଥର ଲଭ୍‌ ସେକ୍ସ, ଧୋକା : ପୁଣି ଜେଲ୍ ଗଲେ ଓଏସଏପି ଯବାନ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁଣି ଲଭ୍-ସେକ୍ସ-ଧୋକା । ମହିଳାଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇ ଦ୍ବିତୀୟଥର ପାଇଁ ଜେଲ୍ ଗଲେ ଓଏସଏପି ଯବାନ ରାଜକିଶୋର ଭୋଇ । ନୟାପଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ

Read more

ବର୍ଷା ଓ କୋହଲା ପାଗରେ ଥରୁଛି ଓଡିଶା : ଆଉ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ରହିବ ଏମିତି ପାଗ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଗାମୀ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା ଜାରି ରହିବ । ୨୪ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉତ୍ତର ଓଡିଶାରେ ପାଗ ଶୁଖିଲା ରହିବା

Read more

ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟରେ ଚାଲିବ ୨ଟି ନୂଆ ମେମୁ ଟ୍ରେନ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରେଳ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ୨ଟି ନୂଆ ମେମୁ ଟ୍ରେନ ଚାଲିବା ନେଇ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି | ଫେବୃୟାରୀ ୧୧ ତାରିଖରୁ ପୁରୀ-ଅନୁଗୁଳ-ପୁରୀ ନୂଆ ମେମୁ

Read more

ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ସ୍ବଳ୍ପରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା; ଦକ୍ଷିଣ ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶାରେ ଅଧିକାଂଶ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା,୧୩ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସହ ୩୦ରୁ ୪୦ କିମି ବେଗରେ ପବନ ସମ୍ଭାବନା,୧୩ ଜିଲ୍ଲା- ଯାଜପୁର, ଭଦ୍ରକ, ନୟାଗଡ଼, କେନ୍ଦୁଝର

Read more

୩ ବର୍ଷ ଭିତରେ ବ୍ଲକ ଓ ପଞ୍ଚାୟତ ସ୍ତରରେ ସବୁ ଘର ହେବ ପକ୍କାଘର: ସୂଚନା ଦେଲେ ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା

ଭୁବ‌ନେଶ୍ବର: ରାଜ୍ୟର ସବୁ ପଞ୍ଚାୟତରେ ହେବ ପକ୍କା ଘର । ୩ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ବିଜୁ ପକ୍କା ଘର ଓ ଆବାସ ଯୋଜନାରେ ସବୁ ପଞ୍ଚାୟତରେ ପକ୍କା

Read more