ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ରାଜକ୍ଷମା ଖାରଜକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ୍‌ କଲା ଅନ୍ୟତମ ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀ ବିନୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ୪ ଦୋଷୀଙ୍କ ଫାଶୀ ତାରିଖ ଘୁଞ୍ଚ ଘୁଞ୍ଚି ଯାଉଛି। ଜଣେ ପରେ ଜଣେ ରାଜକ୍ଷମା ଆବେଦନ ଓ କ୍ୟୁରିଟିଭ୍‌

Read more

ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲକି କୋଚ଼ଲିନ ହେଲେ ମା” : ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ଔରସରୁ ଜନ୍ମ ଦେଲେ ଏକେ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲକି କୋଚ଼ଲିନ ନିଜ ଗର୍ଭାବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ପୋଷ୍ଟସବୁ ଶେୟାର କରିଚ଼ାଲିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ କୋଳକୁ ଏବେ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ ଗାୟ

Read more

SCB ମେଡିକାଲର ନବନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଉଚ୍ଛେଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ: ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ଲୋଡ଼ିଲେ RDC ଅନିଲ କୁମାର ସାମଲ । କାଲିଠୁ ବ୍ୟାପକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଉଚ୍ଛେଦ କାର୍ଯ୍ୟ । ୪୫୪ଟି ଘର, ୮୮ଟି ଦୋକାନ ଓ ୧୭ଟି ଧାର୍ମିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଭଙ୍ଗାଯିବ

Read more

ଦିଲ୍ଲୀରେ କେଜରିୱାଲଙ୍କ ହ୍ୟାଟ୍ରିକ : ୭୦ଟି ରୁ ୬୨ଟି ଆସନରେ ଜିତିଲା ଆମ୍‌ ଆଦ୍‌ମୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀ ବିଧାନ ସଭା ନିର୍ବାଚନର ଭୋଟ ଗଣତି ପ୍ରାୟତଃ ଶେଷ ହୋଇଛି। ଓ ମୋଟ ୭୦ଟି ଆସନରୁ ୬୩ଟି ଆସନରେ ଆଗୁଆ ରହି ଆମ ଆଦମୀ

Read more

ରାଜ୍ୟରେ PM ଆବାସ ଯୋଜନାରେ ଘର ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ କେନ୍ଦ୍ର ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ଦେଲେ BJP ସାଂସଦ, ଅଯୋଗ୍ୟ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ଘର ବଣ୍ଟନ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଦାବି, PM ଆବାସ ଯୋଜନାର ନାଁ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ବିରୋଧ

Read more

ଦିଲ୍ଲୀ ପଟିଆଲା ହାଉସ୍‌ କୋର୍ଟରେ ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା: ନୂଆ ଡେଥ୍‌ ୱାରେଣ୍ଟ ଜାରି ପାଇଁ ନିର୍ଭୟାଙ୍କ ବାପା-ମାଆଙ୍କ ଆବେଦନ, ୪ ଜଣ ଯାକ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍‌ ଜାରି କଲେ କୋର୍ଟ, କାଲି ଅପରାହ୍‌ଣ ୨ଟାରେ ହେବ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି

Read more