ଜାଣନ୍ତୁ ଓଡ଼ିଶାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ତୁଳନାରେ କେତେ ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଦରମା ପାଇବେ କେଜ୍ରିୱାଲ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୭୦ ଆସନ ବିଶିଷ୍ଟ ଦିଲ୍ଲୀର ଦିଲ ଜିତି ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ | ୭୦ରୁ  ୬୨ଟିରେ ଆସନରେ ଜିତି

Read more

ବୈଧ ପରିଚୟ ପତ୍ର ଦେଖାଇବାରୁ ଅସମର୍ଥ ହେବାରୁ ୨୨ ବାଂଲାଦେଶୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ପୁଲିସ୍‌

ପାଲଘର: ସଂପ୍ରତି ସିଏଏ ଓ ଏନ୍‌ଆରସିକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ତୀବ୍ର ଆନ୍ଦୋଳନ ଓ ବିରୋଧ ଅବ୍ୟାହତ ରହିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣାକ୍ରମରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର

Read more

୨୫%ରୁ କମ୍ ନାମଲେଖା ହେଉଥିବା ୧୦ଟି ଡିଗ୍ରୀ କଲେଜକୁ କାରଣ ଦର୍ଶାଅ ନୋଟିସ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗତ ୩ବର୍ଷ ଧରି କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ୨୫%ରୁ କମ୍ ନାମଲେଖା ହେଉଥିବା ୧୦ଟି ଡିଗ୍ରୀ କଲେଜକୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କାରଣଦର୍ଶାଅ ନୋଟିସ୍ ଜାରି କରିଛନ୍ତି।

Read more

ଢେଙ୍କାନାଳ ନିହଲପ୍ରସାଦରେ ନାବାଳିକାକୁ ଅପହରଣ ଓ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା | ନିତ୍ୟାନନ୍ଦପୁର ଗାଁର ଦୁଷ୍କର୍ମୀ ମଣ୍ଟୁଆ ମଲ୍ଲିକକୁ ୨୦ ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡ | ରାୟ ଶୁଣାଇଲେ ଢେଙ୍କାନାଳ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପୋକ୍‌ସୋ କୋର୍ଟ | ଅପହରଣ ପରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ରଖି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ମଣ୍ଟୁଆ

Read more

ରାଜ୍ୟର ୧୦ଟି ଡିଗ୍ରୀ କଲେଜକୁ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର କାରଣ ଦର୍ଶାଅ ନୋଟିସ୍‌

ରାଜ୍ୟର ୧୦ଟି ଡିଗ୍ରୀ କଲେଜକୁ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନୋଟିସ୍‌ | ଗତ ୩ ବର୍ଷରେ ୨୫ ପ୍ରତିଶତରୁ କମ୍‌ ଆଡମିସନ ହୋଇଥିବା କଲେଜକୁ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର କାରଣ

Read more

ପୂର୍ବତନ ଉପ ବନସଂରକ୍ଷକଙ୍କ ଆୟବହିର୍ଭୁତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ମାମଲା; ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଦାୟିତ୍ବ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟକୁ ହସ୍ତାନ୍ତରିତ, ଖରିଆର ରୋଡ ପୂର୍ବତନ ଉପ ବନସଂରକ୍ଷକ ଶରତ କୁମାର ପଣ୍ଡା, ୨୦୧୭ରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ କରି ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଥିଲା

Read more

ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ବିଭାଗ ଓ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗ ମଧ୍ୟ ‘ମୋ ସରକାର’ରେ ସାମିଲ; ଲୋକସେବା ଭବନରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଶୁଭାରମ୍ଭ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବ‌ନେଶ୍ବର: ଆଜି ‘ମୋ ସରକାର’ରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ବିଭାଗ ଓ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗ। ବୁଧବାର ଲୋକସେବା ଭବନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ‘ମୋ

Read more

ଏଣିକି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ୫ ଦିନିଆ ଡ୍ୟୁଟି; ସପ୍ତାହକୁ ୨ ଦିନ ଛୁଟି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟର ମଞ୍ଜୁରି, ଫେବ୍ରୁଆରି ୨୯ରୁ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଲାଗୁ ହେବ ନୂଆ ଛୁଟି ନିୟମ, ଫେବ୍ରୁଆରି ୧୯ରୁ ସବୁ କଲେଜରେ ଜାତୀୟ ସଂଗୀତ ଗାନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ

Read more

ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସଂଖ୍ୟାଲଘୁ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନର ବିକାଶ ପାଇଁ ୧୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ବୁଧବାର ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ଜିଲାରେ ଥିବା ସଂଖ୍ୟାଲଘୁ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନଗୁଡ଼ିକର ବିକାଶ ନିମନ୍ତେ ୧୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁର କରିଛନ୍ତି। ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସମସ୍ୟା

Read more

ଯାଜପୁର ରୋଡ ପୋଲିସ ଦ୍ବାରା ନକଲି ନୋଟ୍ କାରବାର ର୍ୟାକେଟ୍ ଠାବ, ୪ ଲକ୍ଷ ୭୭ ହଜାର ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍‌ ଜବତ, ୬ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ, ପ୍ରିଣ୍ଟର, ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ଓ ବାଇକ୍ ଜବତ କଲା ପୋଲିସ, ସୂଚନା ଦେଲେ ଯାଜପୁର ଏସ୍‌ପି ଚରଣ ସିଂ ମୀନା

Read more