ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଜାମ୍‌ରୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ବିଳମ୍ବ ହୋଇ ନଥିବା ଟ୍ବିଟ୍‌ କରି ଜଣାଇଲା କମିସନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ, CCTVରେ କଏଦ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସର ଟାଇମିଂ ଜଣାଇଲା ପୋଲିସ, ରାଜଭବନରୁ KIMS ଯାଏ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା ୨୨.୩୮ ମିନିଟ

Read more

ନିର୍ଭୟା କାଣ୍ଡର ରାୟ ଲେଖାଉଥିବା ବେଳେ ବେହୋସ ହୋଇଗଲେ ସୁପ୍ରିମ କୋର୍ଟର ଜଜ୍ ଆର୍. ଭାନୁମତୀ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ: ନିର୍ଭୟା ଗଣ ଧର୍ଷଣ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଚ଼ାରି ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଅଲଗା ଅଲଗା ଫାଶୀର ସଜା ଦେବାକୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଯାଚ଼ିକା ଉପରେ ଆଦେଶ ଲେଖାଉଥିବା ବେଳେ

Read more

ଏକାକାଳୀନ ରାଜସ୍ବ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ନିମନ୍ତେ ମୁ୍ଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ

ଭୁବନେସ୍ବର : ୫ଟି ଆଧାରରେ ଲୋକଙ୍କୁ ତ୍ବରିତ ସେବା ଯୋଗାଇଦେବା ପାଇଁ ରାଜସ୍ବ ବିଭାଗର ୨୫୦ ଜଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ଦେଇ ପ୍ରଶାସନିକ ସେବା ବର୍ଗରେ ସାମିଲ

Read more

ପୁର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅନୁପ ସାଏଙ୍କ କଳା କାହାଣୀ: ଲିଭ୍ ଇନ୍ ରିଲେସନସିପ୍ ରୁ ମା ଝିଅଙ୍କୁ ମର୍ଡର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅନୁପ ସାଏ ଲିଙ୍କ୍ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରିର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଛତିଶଗଡ଼ର ରାଇଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଏସପି ସନ୍ତୋଷ ସିଂ । ୪ ବର୍ଷ

Read more

ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଦୋଷୀ ବିନୟ ଶର୍ମାର ଆବେଦନକୁ ଖାରଜ କଲେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିବା ବିନୟ ଶର୍ମାର ଆବେଦନ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ଖାରଜ ହୋଇଯାଇଛି। ବିନୟ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ

Read more

ପଚରାଉଚରା ପରେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ଅନୁପ ସାଏ; ଲୁହା ରଡ୍‌ରେ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ବୋଲେରୋ ଚଢ଼ାଇ ଦେଇଥିଲେ, ଗିରଫ କଲା ପୁଲିସ

ରାୟଗଡ଼: ଦୋଷ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ଅନୁପ ସାଏ। ଅନୁପ ସାଏ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିରେ ଲିପ୍ତ ହେବା ତା’ପରେ ଉକ୍ତ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଛତିଶଗଡ଼ ନେଇ

Read more

ଅନୁପ କୁମାର ସାଏଙ୍କୁ ମା ଓ ଝିଅ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇ ଗିରଫ କଲା ଛତିଶଗଡ଼ ପୁଲିସ୍

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବ୍ରଜରାଜନଗରର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅନୁପ ସାଏଙ୍କୁ ୨୦୧୬ ମସିହାର ମା ଓ ଝିଅ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୋଲି ଆଜି ଛତିଶଗଡ଼

Read more

ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବରିଷ୍ଠ ସାହିତ୍ୟିକ ଏବଂ ନାଟ୍ୟ ନିର୍ଦେଶକ କବି ଗୌରବ କୁଳମଣି ସାମଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଯାଜପୁର: ଆଜି ସକାଳେ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏକ ଅଜଣା ଗାଡ଼ିର ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସାହିତ୍ୟିକ ଏବଂ ନାଟ୍ୟ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କର

Read more