ଭୁବନେଶ୍ବର ବିଜେପି ନଗର ଗୀତାଞ୍ଜଳି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ୪ ମହଲା ଛାତରୁ ଖସିପଡ଼ି ୧୪ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରୀ ମୃତ, ଖେଳିବାକୁ ଛାତ ଉପରକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଖସି ପଡ଼ିଥିବା ସନ୍ଦେହ, ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ବଡ଼ଗଡ଼ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି

Read more

ବଦଳିବ +୨ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ସ୍ଥିରୀକୃତ ୨୦ଟି ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଯୁକ୍ତ ୨ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ସ୍ଥିରୀକୃତ ୨୦ଟି କେନ୍ଦ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯିବ। ଫିକ୍ସିଂ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ପରୀକ୍ଷା ପରିଚାଳନା କମିଟିର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ପରେ

Read more

ଖଳନାୟିକା ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାଏ

ମୁମ୍ବାଇ: ବିଶ୍ୱ ସୁନ୍ଦରି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାଏ ବଚ୍ଚନ ବେଶ୍‌ କିଛିଦିନ ହେବ ବଡ ପରଦାରେ ଦେଖାଯାଉ ନାହାନ୍ତି କହିଲେ ଚଳେ। ଏବେ କିନ୍ତୁ ସେ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ନୂଆ

Read more

ଧର୍ମଗଡ଼:କଳାହାଣ୍ଡି-ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ; ଜମି ବିବାଦକୁ ନେଇ ବଡ଼ ଭାଇକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ସାନ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରା; ଜାନୁଆରୀ ୧୦ରେ ଲଛିଗୁଡ଼ା ଗାଁରୁ ନେଇ ଛତିଶଗଡ଼ରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ, ସାମ୍ୱାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଛତିଶଗଡ଼ ଗରିଆବନ୍ଦ ଡିଏସ୍‌ପି ଆଶିଷ କୁଞ୍ଜାମଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

ବାରାଣସୀ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ; ଏକ ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ପ୍ରକଳ୍ପର କରିବେ ଉଦଘାଟନ

ବାରାଣସୀ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଆଜି ନିଜର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ବାରାଣସୀରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ପରେ ସେ ଆଜି ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ଲାଗି ବାରାଣସୀ ଗସ୍ତରେ

Read more

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ବଣାଇ ଥାନା ଶିବନାଥପୁର ମୁସାପାଲିରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ବଡ଼ ଭାଇ ସମେତ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହତ୍ୟା କଲା ସାନ ଭାଇ, ବଡ଼ ଭାଇ, ଭାଉଜ ଓ ତାଙ୍କର ୨ ଶିଶୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ବଣାଇଁ: ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ବଣାଇଁ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣା ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବଣାଇ

Read more

ବେଙ୍ଗଳୁରୁରୁ ୨୦୪ ଜଣ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକର ଉଦ୍ଧାର, ଇଟାଭାଟିରେ କାମ କରୁଥିବା ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଶ୍ରମ ବିଭାଗ, ଗତକାଲି ରାତିରେ ଟିଟିଲାଗଡ଼ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଶ୍ରମିକ, ସୋନପୁର, ବଲାଙ୍ଗିର ଓ ନୂଆପଡ଼ାର ଶ୍ରମିକ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା, କିଛି ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଛତିଶଗଡ଼ର ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା

Read more