ଶୁକ୍ରବାରଠାରୁ ଆଇସିସି ମହିଳା ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପର ସପ୍ତମ ସଂସ୍କରଣ : ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଉଦଘାଟନୀ ମ୍ୟାଚ୍‌

ସିଡନୀ: ଆଇସିସି ମହିଳା ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପର ସପ୍ତମ ସଂସ୍କରଣ ବିଗୁଲ୍ ଶୁକ୍ରବାର ବାଜିବ। ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଖେଳାଯିବାକୁଥିବା ଏହି ମହାକୁମ୍ଭର ଉଦଘାଟନୀ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ

Read more

ଖେଲୋ ଇଣ୍ଡିଆ ୟୁନିଭର୍ସିଟି ଗେମ୍ସ ଟ୍ରଫି ଉନ୍ମୋଚିତ : ଆସନ୍ତା ୨୨ ତାରିଖରୁ ଓଡ଼ିଶାରେ ଆରମ୍ଭ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଧିକ ଖେଳବା ତ ଅଧିକ ଜିତିବା ଏହି ନାରା ନେଇ ଆସନ୍ତା ୨୨ ତାରିଖରୁ ଓଡ଼ିଶାରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ କ୍ରୀଡ଼ା ମହାକୁମ୍ଭ

Read more

ରାତି ପାହିଲେ ଜାଗର : ଦେଖନ୍ତୁ କିଭଳି ଫୁଲରେ ସଜା ହୋଇଛି ପ୍ରଭୁ ଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ମନ୍ଦିର

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାତି ପାହିଲେ ଜାଗର ଯାତ୍ରା। ଚଳଚଞ୍ଚଳ ଏକାମ୍ର କ୍ଷେତ୍ର। ଭଳି କି ଭଳି ଫୁଲରେ ସଜାଯାଉଛି ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିରର ସିଂହଦ୍ୱାର ଓ ଭିତର ବେଢା।

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବର BJEM ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ କୃତ୍ତିକା ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟରୁ ହଟିଲା ପରଦା: କୃତ୍ତିକା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ, ଛାତରୁ ଡେଇଁବା ପୂର୍ବରୁ ବିଷ ପିଇଥିଲେ କୃତ୍ତିକା, ବିଷ ସଂପର୍କରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ପାଇଁ ଫରେନ୍‌ସିକ୍‌ ଲ୍ୟାବ୍‌କୁ ପଠାଯିବ ଭିସେରା

Read more

ଶିବରାତ୍ରି ପାଇଁ ଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିରରେ ବ୍ୟାପକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ; ଜାଣନ୍ତୁ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳା ଓ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିଷୟରେ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ମହାଶିବରାତ୍ରି ପାଇଁ ଚ଼ଳଚ଼ଞ୍ଚଳ ହୋଇଉଠିଛି ଏକାମ୍ର କ୍ଷେତ୍ର । ଜାଗର ଜାଳି ବାବା ଲିଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପାଖରେ ବ୍ରତ ପାଳନ କରିବେ ଭକ୍ତମାନେ । ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ

Read more

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଜଣେ ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ନିଜର ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମେତ ତିନିଜଣ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳି ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍କଟ ମରିସନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଶୋକରେ ଅଛି।

Read more

ଜାଣିଶୁଣି ଭଙ୍ଗାଯାଉଛି ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ସମୟରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା

କଟକ: ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ସମୟରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାକୁ ଜାଣିଶୁଣି ଭଙ୍ଗାଯାଉଛି ।  ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଅନ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିକୁ ନଷ୍ଟ କରାଯିବାର ଆଶଙ୍କା

Read more