ଉତ୍ତର କୋରିଆରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ରୋଗୀକୁ ଚିକିତ୍ସା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଗୁଳି କରି ମାରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ସିଓଲ : ସାରା ଦୁନିଆକୁ କବଳିତ କରିଚାଲିଛି କରୋନା ଭାଇରସ । ଚୀନରେ ଏହି ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣରେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୨୭୮୦ ଲୋକ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି ।

Read more

କଲ୍ୟାଣସିଂପୁର (ରାୟଗଡ଼ା): ଗଛ କାଟୁଥିବା ବେଳେ ଏହା ନିଜ ଉପରେ ଚାପି ହୋଇଯିବାରୁ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ୨ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର କାଶୀପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି।

Read more

କଟକ: ଓଡ଼ିଶାର ଜଣାଶୁଣା ପୁସ୍ତକ ପ୍ରକାଶନ ସଂସ୍ଥା ‘ଗ୍ରନ୍ଥମନ୍ଦିର’ର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଅଭିରାମ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୧ଟା ୨୦ରେ ୮୭ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି। ବାର୍ଦ୍ଧକ୍ୟ ଜନିତ କରଣରୁ ସେ କିଛି ଦିନ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ ବୋଲି ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିରାମ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି।

Read more

ରାସ୍ତାରେ ନୋ ଡ୍ରାଇଭ୍ ସାଇନ ବୋର୍ଡ ନମାରି ରଙ୍ଗରୁଟ ଫାଇନ୍ କାଟିବା ଠିକ୍ କି ; ପ୍ରଶ୍ନ କଲାରୁ ବିନା ଚାଲାଣରେ ଗାଡି ଓ ଚାଳକଙ୍କୁ ଛାଡିଲା ପୋଲିସ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗାଡ଼ି ଚେକିଂ ବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ବର ରାଜମହଲ ଛକରେ ଉତ୍ତେଜନା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ବିପରୀତ ରାସ୍ତାରେ ଗାଡ଼ି ଚାଳନା ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଜବତ

Read more

ଚିକିଟି: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାପୁର ବେଳାଭୂମିରେ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଏକ ବିଶାଳକାୟ ମୃତ ସାର୍କ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି। ଆସନ୍ତାକାଲି ମୃତ ସାର୍କର ଶବ ବ୍ୟବଛେଦ ହେବ ବୋଲି ଗଞ୍ଜାମ ଡିଏଫ୍‌ଓ ଅମ୍ଲାନ କୁମାର ଦାସ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

Read more

ଖେଲୋ ଇଣ୍ଡିଆ ୟୁନିଭର୍ସିଟି ଗେମ୍ସ ଉଦଯାପିତ: ୧୭ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ, ୧୯ ରୌପ୍ୟ ଓ ୧୦ ବ୍ରୋଞ୍ଜ ସହ ୪୬ ପଦକ ଜିତି ପଞ୍ଜାବ ୟୁନିଭର୍ସିଟି ଚାମ୍ପିୟନ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୦ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ପ୍ରଥମ ଖେଲୋ ଇଣ୍ଡିଆ ୟୁନିଭର୍ସିଟି ଗେମ୍ସ ରବିବାର ଉଦଯାପିତ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ପଞ୍ଜାବ ୟୁନିଭର୍ସିଟି ସର୍ବାଧିକ ପଦକ

Read more

ହଁ, ମୁଁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ସର୍ଜରୀ କରିଛି ଓ ସେମିତି ହିଁ ଜିଇଁବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ ; ଏମିତି କହି ଶୃତି ହାସନ ବନ୍ଦ କଲେ ଟ୍ରୋଲ୍‌ମାନଙ୍କ ମୁହଁ

ମୁମ୍ବାଇ: ଯଦିଓ ସମସ୍ତେ ସାମ୍ନାରୁ ସୁନ୍ଦର ଓ ଗ୍ଲାମରସ୍‌ ଦେଖାଯିବାକୁ ଚ଼େଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ଜୀବନ ଏତେ ସେତେଟା ସରଳ ଓ ସହଜ ହୋଇ ନ ଥାଏ ।

Read more

ନୂଆପଡ଼ାରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ : ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ନୂଆପଡ଼ା: ନୂଆପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାର କୁକୁରମୁଣ୍ଡି ଗାଁରେ ଏକ ବୃକ୍ଷରୁ ଜଣେ  ନାବାଳକ ଛାତ୍ର ଓ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ସେ ଦୁହେଁ

Read more

ଯାନବାହନ କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚର କୋହଳ ସୀମା ଶେଷ: ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ନୂଆ ଆଇନରେ ଫାଇନ ଆଦାୟ ଆରମ୍ଭ । ରାଜଧାନୀରେ ଆଜି ୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜରିମାନା ଆଦାୟ । ୧୨୦ ଉଲ୍ଲଂଘନକାରୀ ଚାଳକଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଟାଗଲା ଚାଲାଣ । ଜଣେ ବାଇକ୍‌ ଚାଳକଙ୍କଠାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୨ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଜରିମାନା ଆଦାୟ

Read more