ଶତରୁପା ସମ୍ମାନ ସମାରୋହ : ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ହେଲେ ସମ୍ମାନିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଶତରୁପା ସଙ୍ଗୀତ ଓ ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରକାଶିକା, ଭୁବନେଶ୍ୱର ‘ସାମ୍ବତ୍ସରିକ ଶତରୁପା ସମାରୋହ ୨୦୨୦’ ସ୍ଥାନୀୟ ଜୟଦେବ ଭବନଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଅବସରରେ

Read more

ଆନ୍ଧ୍ରର ଶ୍ରୀହରିକୋଟାରୁ ଛଡ଼ାଯିବ ସାଟେଲାଇଟ୍‌ GISAT-1; GISAT-1କୁ କକ୍ଷପଥରେ ଛାଡ଼ିବ ପରିବହନକାରୀ ଯାନ GSLV-F10, ମାର୍ଚ ୫ରେ ଅପରାହ୍‌ଣ ୫ଟା ୪୩ରେ GSLV-F10ର ଉତ୍‌କ୍ଷେପଣ, GSLV-F10ର ଉଚ୍ଚତା ୧୬ ମହଲା କୋଠା ଭଳି, ଓଜନ ୪୨୦୩ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ

Read more

ପୁଣି ଟଳିଲା ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଦୋଷୀଙ୍କ ଫାଶୀ; କାଲିର ଫାଶୀ ଉପରେ ସ୍ଥଗିତାଦେଶ ଜାରି କଲେ ଦିଲ୍ଲୀ କୋର୍ଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପୁଣି ଟଳିଲା ଫାଶୀ ତାରିଖ। ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ୪ ଦୋଷୀଙ୍କ ଆସନ୍ତାକାଲି ଫାଶୀ ଲାଗି ଜାରି ହୋଇଥିବା ମୃତ୍ୟୁ ପରୱାନ‌ା ଉପରେ

Read more

ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୫ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସହ ବଜ୍ରପାତ ଆଶଙ୍କା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ମୟୁରଭଞ୍ଜ, ବାଲେଶ୍ୱର, ଗଜପତି, ଭଦ୍ରକ ଏବଂ ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାମାନଙ୍କରେ ଅଳ୍ପରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ବର୍ଷା କିମ୍ବା ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହିତ ବର୍ଷା

Read more

ବର୍ଷ ସାରା ଚାଲିବ ‘ଥିଲେ ଦିଅ ନଥିଲେ ନିଅ’ ଅଭିଯାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: “ଥିଲେ ଦିଅ ନଥିଲେ ନିଅ” ର ପ୍ରବର୍ତ୍ତକ ସମାଜସେବୀ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ମାୟାଧର ନାୟକଙ୍କ ଶୀତ ଅଭିଯାନରେ ଅନୁପ୍ର୍ରାଣିତ ହୋଇ ଉଡ୍ର ତରଫରୁ ପୁରୁଣା ବସ୍ତ୍ର ଏବଂ

Read more

ସରିଲା ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା, ମାର୍ଚ ୧୮ରୁ ହେବ ଖାତାଦେଖା; ୬୧ଟି ମୂଲ୍ୟାୟନ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଖାତା ଦେଖିବେ ୧୫୦୦ ଶିକ୍ଷକ

କଟକ: ଆଜି ଶେଷ ହୋଇଛି ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା। ଆସନ୍ତା ୧୮ ତାରିଖରୁ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଖାତା ଦେଖା ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଏହି ମୂଲ୍ୟାୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ୨୦

Read more