କଟକ SCB ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରୋନା ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସାମ୍ପଲ୍‌ ନେଗେଟିଭ, ପୁନେ ପଠାଯାଇଥିବା ରକ୍ତ ଓ ସ୍ୱାବ୍‌ ଟେଷ୍ଟ ପରେ ନେଗେଟିଭ ଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି; ପାରାଦୀପରେ ଲାଗିଥିବା ଏକ ଜାହାଜରେ ଆସିଥିଲେ ଦମ୍ପତି, ଏବେ ଦୁହେଁ SCB ର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆଇସୋଲେସନ ଓ୍ୱାର୍ଡରେ ଅଛନ୍ତି

Read more

ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦ ସକାଳ ୫:୩୦ରେ ନିର୍ଭୟା ମାମଲାର ୪ ଜଣ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ଫାଶୀ : ନୂଆ ୱାରେଣ୍ଟ୍ ଜାରି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଚ଼ାରି ଜଣ ଦୋଷୀଙ୍କୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦ ସକାଳ ୫:୩୦ ସମୟରେ ତିହାଡ଼ ଜେଲରେ ଫାଶୀ ଦିଆଯିବା ପାଇଁ ଚ଼ତୁର୍ଥ

Read more

ମହିଳା T-20 ବିଶ୍ବକପ ଫାଇନାଲରେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମୁକାବିଲା: ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାକୁ ୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇ ଫାଇନାଲକୁ ଗଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ । ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଭାରତ-ଇଂଲଣ୍ଡ ସେମିଫାଇନାଲ ବାତିଲ ହୋଇଥିଲା, ଗ୍ରୁପ୍‌ରେ ଅପରାଜେୟ ରହି ୮ ପଏଣ୍ଟ ପାଇଥିବାରୁ ଫାଇନାଲ ଖେଳିବ ଭାରତ, ମାର୍ଚ ୮ରେ ମେଲ୍‌ବୋର୍ଣ୍ଣରେ ଖେଳାଯିବ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍

Read more

ରାତି ୮ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସହ ବଜ୍ରପାତ ଆଶଙ୍କା: କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ୩୦ରୁ ୪୦ କିମି ବେଗରେ ପବନ ବହିବା ସମ୍ଭାବନା, ୭ ଜିଲ୍ଲା- ଅନୁଗୁଳ, ଢେଙ୍କାନାଳ, କନ୍ଧମାଳ, ବଲାଙ୍ଗିର, କଳାହାଣ୍ଡି, ଯାଜପୁର ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରେ ବି ହୋଇପାରେ ବଜ୍ରପାତ

Read more

ଏକାଠି ନଜର ଆସିଲେ ରାମାନନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ‘ରାମାୟଣ’ର ରାମ, ସୀତା ଓ ଲକ୍ଷ୍ମଣ

ମୁମ୍ବାଇ: ସୋନି ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ସୋ ‘ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’ରେ ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ କିଛି ଖାସ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ୯୦ ଦଶକର ବହୁ

Read more

ସମ୍ବଲପୁର: ଦୁଇ ନାବାଳକଙ୍କୁ ୬୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍‌

ସମ୍ବଲପୁର: ସମ୍ବଲପୁରରେ ଗାଡ଼ି ତନଖି ବେଳେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଭାଙ୍ଗିଥିବା ନେଇ ପୁଣି ୨ଜଣ ନାବାଳକ ପୁଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଛନ୍ତି। ସମ୍ବଲପୁରର ଅଇଁଠାପାଲି ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ୧୦ମ

Read more

ଓଡିଶାଭିତ୍ତିକ ଉଦ୍ୟୋଗ କ୍ରିସ୍ ଏଲ୍ଇଡିକୁ ଇଣ୍ଡିଆସ୍ ସିଗ୍ନେଚର ବ୍ରାଣ୍ଡସ୍ ଆଓ୍ବାର୍ଡ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: କ୍ରିସ୍ ଇଣ୍ଡିଜିନିୟସ୍ ଟେକ୍ନିକାଲ ଇକ୍ୱିପମେଣ୍ଟ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ ଇଣ୍ଡିଆସ୍ ସିଗ୍ନେଚର ବ୍ରାଣ୍ଡସ୍ ୨୦୨୦ ଆଓ୍ବାର୍ଡ ଲାଭ କରିଛି। ଓଡିଶା ଭିତ୍ତିକ ଏହି ଏଲ୍ଇଡି ମାନୁଫାକଚରର କମ୍ପାନୀ

Read more