ଘୂର୍ଣ୍ଣି ବଳୟ ଓ ଟ୍ରପ୍‌ ଲାଇନ୍‌ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟରେ ହେବ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା : ୩୦ରୁ ୪୦ କିଲୋମିଟର ବେଗରେ ପବନ ବହିପାରେ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଘୂର୍ଣ୍ଣି ବଳୟ ଓ ଟ୍ରପ୍‌ ଲାଇନ୍‌ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟରେ ଲାଗି ରହିଛି ବର୍ଷା। ଆଜି ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ହୋଇଥିବା

Read more

ୟେସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଓ ପୂର୍ବ MD ରାଣା କପୁର ଗିରଫ ; ୨୦୧୮ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ୧୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଘର କିଣିଥିଲେ

ମୁମ୍ବାଇ/ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ: ୟେସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କରେ (Yes Bank) ଆସିଥିବା ସଙ୍କଟ ମାମଲାରେ ସେହି ବ୍ୟାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରମୋଟର ତଥା ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ରାଣା କପୁରଙ୍କ ଘରେ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ (Enforcement Directorate)

Read more

ବାଲେଶ୍ବର ଅରଡ଼ବଜାରରୁ ୬୨୯ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନ୍‌ ସୁଗାର ଜବତ । ଯାହାର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ୨ ଡିଲର ସୁଶାନ୍ତ ସେଠୀ ଓ ସେକ୍‌ ସହିଦଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌ । ରାଜ୍ୟରେ ଜବତ ହୋଇଥିବା ଏହା ସର୍ବାଧିକ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗାର । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଆଣିଥିଲେ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗାର

Read more

ରାଉରକେଲା: ମାଓ ସଂଗଠନ ଛାଡ଼ିଲେ ମାଓ ଦମ୍ପତି

ରାଉରକେଲା: ପୁଲିସ ନିକଟରେ ଆଜି ଏକ ମାଓ ଦମ୍ପତି ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ରାଜ୍ୟର ଗୋଇକେରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଦମଡିହି ପଞ୍ଚାୟତର ନୁଙ୍ଗୁଡି

Read more

କୁକୁଡାଙ୍କୁ ଅତ୍ୟାଚାର ବିରୋଧରେ ଅଭିନବ ପ୍ରତିବାଦ : ପଞ୍ଜୁରୀରେ ନିଜକୁ ବନ୍ଦ କଲେ ମହିଳା କର୍ମୀ

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ‘ପିପୁଲ ଫର୍‌ ଦ ଏଥିକାଲ ଟ୍ରିଟ୍‌ମେଣ୍ଟ ଅଫ ଆନିମଲସ୍‌’ (ପେଟା) ଇଣ୍ଡିଆର ମହିଳା ସମର୍ଥକମାନେ ନିଜକୁ ପଞ୍ଜୁରୀରେ ବନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି।

Read more

‘ମାଷ୍ଟର ସେଫ୍‌’ ସିଜନ୍‌-୬ର ବିଜେତା ଅବିନାଶ ନାୟକଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ମାଟିରେ ବିପୁଳ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଆସିକା: ମନୋରଞ୍ଜନ ଚାନେଲ୍‌ ‘ଷ୍ଟାର୍‌ ପ୍ଲସ୍‌’ରେ ପ୍ରସାରିତ ରିୟଲିଟି କୁକ୍‌ ସୋ ‘ମାଷ୍ଟର ସେଫ୍‌’ ସିଜନ୍‌-୬ର ବିଜେତା ଅବିନାଶ ନାୟକ ଆଜି ଜନ୍ମମାଟି ଗଞ୍ଜାମର ଆସିକା ନିକଟସ୍ଥ

Read more