ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଆତଙ୍କ ସାଜିଥିବା କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ର ଭୟାନକ ରୁପ ; ମୁକାବିଲା କରିିବା ଟିକେ ସହଜ ହେବ ବୋଲି କହିଲେ ବୈଜ୍ଞାନିକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସାରା ବିଶ୍ବବାସୀଙ୍କ ମନରେ ଡ଼ର ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଏବଂ ଅଦ୍ୟାବଧି ୩,୫୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ନେଇସାରିଥିବା କରୋନା ଭାଇରସର ଅସଲ ରୂପ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।୮୨ରୁ

Read more

କରୋନାରେ ୧୯୪ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ : ସଂକ୍ରମଣ ଡ଼ରରେ ଇରାନ ପ୍ରାୟ ୭୦,୦୦୦କଏଦୀଙ୍କୁ କଲା ମୁକ୍ତ

ଦୁବାଇ: ଦେଶରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଡ଼ରରେ ଇରାନ ପ୍ରାୟ ୭୦,୦୦୦କଏଦୀଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିଛି ବୋଲି ଇରାନର ନ୍ୟାୟପାଳିକା ମୁଖ୍ୟ ଇବ୍ରାହିମ ରାଇସି ସୋମବାର କହିଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମେ ଇରାନ ୫୪,୦୦୦କଏଦୀଙ୍କୁ

Read more

ପିଲା ଦିନର ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ଏହି ୬୦ ବର୍ଷିୟା କଂଗ୍ରେସ ନେତା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କଂଗ୍ରେସ ମହାସଚିବ ତଥା ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ମୁକୁଲ ବାଶନିକ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ରବିନା ଖୁରାନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ବିବାହ ସମାରୋହରେ ବହୁ

Read more

ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରକୁ ଦାନରେ ମିଳିଲା କୋଟିଏ ଟଙ୍କା : ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଦେଲେ

ପୁରୀ: ମହାପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ଆଜି କୋଟିଏ ଟଙ୍କା ଦାନ ମିଳିଛି। ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କର ୨ଟି ଚେକ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ରାଶି ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ମନ୍ଦିର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ

Read more

ହୋଲିରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ ପାଇଁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କ ପରାମର୍ଶ । କୋରୋନା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବ ନିକୁଞ୍ଜ ଧଳଙ୍କ ପରାମର୍ଶ । ମୁହଁରେ ରଙ୍ଗ ଲଗାନ୍ତୁ ନାହିଁ; ଛିଙ୍କ, କାଶ ଓ ସର୍ଦ୍ଦି ଥିଲେ ରଙ୍ଗ ଖେଳନ୍ତୁନି । ଆଲିଙ୍ଗନ ଓ କରମର୍ଦ୍ଦନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ,ବହୁ ଲୋକ ଏକତ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ

Read more

ବିହାରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପାର୍ଥୀ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରି ଖବରକାଗଜରେ ବିଜ୍ଞାପନ ଛପେଇଛନ୍ତି ଏହି ଯୁବତୀ

ପଟନା: ଲଣ୍ତନରେ ରହୁଥିବା ପୁଷ୍ପମ୍‌ ପ୍ରିୟା ଚୌଧୁରୀ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀ ବିହାରରେ ଏହି ବର୍ଷ ଶେଷ ଆଡ଼କୁ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଧାନ ସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ନିଜକୁ

Read more

ୟେସ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅନିୟମିତତା ମାମଲାରେ CBIର ପଦକ୍ଷେପ । ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ରାଣା କପୁରଙ୍କ ନାଁରେ ଲୁକ୍‌ ଆଉଟ୍‌ ସର୍କୁଲାର ଜାରି । ପତ୍ନୀ ବିନ୍ଦୁ, ୩ ଝିଅ-ରୋଶନୀ, ରାଖୀ ଓ ରାଧାଙ୍କ ନାଁରେ ବି ସର୍କୁଲାର । DHFL ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଓ RKWD ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ନାଁରେ ବି CBIର ସର୍କୁଲାର

Read more

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ପେଣ୍ଟିଂ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ କିଣିଥିଲେ ୟେସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କର ସହ ସଂସ୍ଥାପକ ରାଣା କପୁର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ :- ୟେସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ନେଇ ମୋଦୀ ସରକାରକୁ ଘେରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଚଳାଇଥିବା କଂଗ୍ରେସ ଏବେ ନିଜେ ଏହି ମାମଲାରେ ଫସି ଯାଇଛି। ରାଣା କପୁରଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀ

Read more

ମାଲକାନଗିରି MV-19 ଛକ ନିକଟରେ ବରଯାତ୍ରୀ ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ; ୧୨ ଆହତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୮ ଗୁରୁତର, ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି, ସଦର ବ୍ଲକ ସିଆଡିମାଲରୁ କାଲିମେଳା ଯିବା ବେଳେ ଓଲଟିଲା ପିକ୍‌ଅପ ଭ୍ୟାନ

Read more