ଲୁଚି ଛପି ବଙ୍ଗୀୟ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଲିକ୍ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ହାତ ଧରିଛନ୍ତି ସୁକିନ୍ଦା ବିଧାୟକ ପ୍ରୀତିରଞ୍ଜନ ଘଡ଼ାଇ(ଡ୍ୟାନି)

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଲିଉଡ୍ ର ନାମକରା ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଙ୍ଗାଳୀ ଝିଅ ଝିଲିକ୍ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ହାତ ଧରିଛନ୍ତି ସୁକିନ୍ଦା ବିଧାୟକ ପ୍ରୀତିରଞ୍ଜନ ଘଡ଼ାଇ(ଡ୍ୟାନି) । ବୁଧବାର ଦିନ ଏକ ତାରକା ହୋଟେଲ୍

Read more

ଝାରସୁଗୁଡା ଆଶ୍ରମ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରୀ ନିବାସରେ ପ୍ରଶାସନର ଚଢ଼ାଉ, ସଦର ବ୍ଲକ ଚାନ୍ଦିନୀମାଳ ଆଶ୍ରମ ସ୍କୁଲରେ ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଚଢ଼ାଉ, ଚଢ଼ାଉ ସମୟରେ ହଷ୍ଟେଲରେ ଥିଲେ ୫୬ ଛାତ୍ରୀ, କିନ୍ତୁ ୧୨୧ ଜଣ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥାପନ ଦର୍ଶାଯାଇଥିଲା

Read more

କଟକ ଆଠଗଡ଼ ସାପୁଆ ନଦୀ ନିକଟରୁ ବରକୁ ଉଠାଇ ନେଲା ପୋଲିସ

ଆଠଗଡ଼: ବାହା ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବରକୁ ରାସ୍ତାରୁ ସାଦା ପୋଷାକଧାରୀ ପୁଲିସ୍ ଉଠାଇ ନେଇଛି। ଏଭଳି ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା ଘଟିଛି କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ଆଠଗଡ଼ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ।

Read more

ଷ୍ଟକ ବଜାରରେ ପ୍ରବଳ ହ୍ରାସ; ପ୍ରାୟ ୨୫ଶହ ପଏଣ୍ଟ ଖସିଲା ସେନସେକ୍ସ

ମୁମ୍ବାଇ : କରୋନା ଭାଇରସ ମହାମାରୀ ଘୋଷଣା ହେବା ପରେ ଷ୍ଟକ ବଜାରରେ ପ୍ରବଳ ହ୍ରାସ ଜାରି ରହିଛି । ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଷ୍ଟକ ବଜାର

Read more

ଭାରତରେ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୭୩କୁ ବୃଦ୍ଧି; ଦିଲ୍ଲୀରେ ୬ କୋରୋନା ପଜିଟିଭ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୭୩ ଛୁଇଁଛି। ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭାରତରେ ପ୍ରବେଶ ପାଇଁ ବିଦେଶୀ ନାଗରିକଙ୍କ ଉପରେ ୩୫ ଦିନିଆ କଟକଣା ଜାରି ହୋଇଛି।

Read more

ସୁକିନ୍ଦା ବିଧାୟକ ପ୍ରୀତିରଞ୍ଜନଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ଓଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝିଲିକ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଲୋକପ୍ରିୟ ନାୟିକା ଝିଲିକ୍‌ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ବିଜେଡି ନେତା ପ୍ରଫୁଲ ଘଡ଼େଇଙ୍କ ପୁଅ ତଥା ସୁକିନ୍ଦା ବିଧାୟକ ପ୍ରୀତିରଞ୍ଜନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଏନେଇ

Read more

ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହରରେ ସ୍ବଚ୍ଛତାର ତଦାରଖ କଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ସହରର ବିଭିନ୍ନ ସାହିରେ ସାଇକେଲରେ ବୁଲିଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ୨ ଜଳଖିଆ ଓ ୨ ପାନ ଦୋକାନୀକୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ଜୋରିମାନା, ମଦ ଦୋକାନକୁ ମଧ୍ୟ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା କଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ

ବ୍ରହ୍ମପୁର: ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହରକୁ ସ୍ବଚ୍ଛ ଓ ସୁନ୍ଦର କରିବାକୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ମହାନଗର ନିଗମ(ବିଏମ୍‌ସି) ପକ୍ଷରୁ ଜିରୋ ସ୍ବିପିଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହାତକୁ ନିଆଯାଇଛି । ମାର୍ଚ୍ଚ ୧ରୁ ସହରରେ

Read more

ବିଜେଡିର ଚାରି ଜଣ ରାଜ୍ୟସଭା ପାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ : ଓହରିଲା ବିଜେପି

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଓଡ଼ିଶାରୁ ରାଜ୍ୟ ସଭାର ଖାଲିଥିବା ଚ଼ାରୋଟି ଆସନ ପାଇଁ ଶାସକ ଦଳ ବିଜେଡ଼ିର ଚ଼ାରି ଜଣ ପାର୍ଥୀ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିବା ବେଳେ ଆବଶ୍ୟକ ସଂଖ୍ୟା

Read more

କୋରୋନାକୁ ବିଶ୍ବ ମହାମାରୀ ଘୋଷଣା କଲା WHO, ଭାରତରେ କୋରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସତର୍କ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର, ପ୍ରଭାବିତ ୧୨ଟି ଦେଶକୁ ଯାଇଥିଲେ ଭାରତ ଫେରିବା ଭିସା ବାତିଲ, ଭାରତରେ ଥିବା ବିଦେଶୀମାନେ ଚାହିଁଲେ ଭିସା ଅବଧି ବଢ଼ାଇ ପାରିବେ, ନିହାତି ଦରକାର ନଥିଲେ ବିଦେଶ ଗସ୍ତ ନକରିବାକୁ ଭାରତୀୟଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ

Read more