ରାଜସ୍ଥାନରେ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସମେତ ୧୧ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଯୋଧପୁର: ରାଜସ୍ଥାନରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ମିଶାଇ ମୋଟ ୧୧ ଜଣ ଲୋକ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ତିନି ଜଣ ଗୁରୁତର

Read more

ଆମିଷରେ ନାହିଁ କୋରୋନା ଭୟ: ମାଛ, ମାଂସ ଓ ଅଣ୍ଡାରେ ନାହିଁ କୋରୋନା ଭୟ । ଏହା ନ ଖାଇଲେ ଶରୀରରେ ପ୍ରୋଟିନ୍‌ କମିପାରେ । ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଗୁଜବରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ କେନ୍ଦ୍ର ମତ୍ସ୍ୟ ଓ ପ୍ରାଣୀ ସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ପରାମର୍ଶ ।

Read more

ସୁବ୍ରତ ବାଗ୍‌ଚି ହେଲେ କୋରୋନା ସମ୍ପର୍କିତ ରାଜ୍ୟ IEC- ସୂଚନା, ଶିକ୍ଷା ଓ ଯୋଗାଯୋଗ ଟିମ୍‌ର ମୁଖ୍ୟ: କୋରୋନା ସଚେତନତା ଅଭିଯାନର ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ମୁଖପାତ୍ର ହେଲେ ସୁବ୍ରତ । ଏବେ ଓଡ଼ିଶା ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅଛନ୍ତି ସୁବ୍ରତ

Read more

ପୁରୀ ମେଡିକାଲରେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ କୋରୋନା ରୋଗୀ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ଘଟଣା: କୋରୋନା ଲକ୍ଷଣ ନ ଥିବାରୁ ଘରୋଇ ଆଇସୋଲେସନରେ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ । ଏବେ ନାବାଳିକା ବର୍ତ୍ତମାନ ରହୁଥିବା ହୋଟେଲରେ ରହିବେ । ସନ୍ଦିଗ୍ଧ କୋରୋନା ରୋଗୀ ୟୁରୋପ ଲିଥୁଆନିଆର

Read more

ପୁରୀ ଜନସାଧାରଣ ଓ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ବଲୱନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ଅପିଲ: ଅତି ଜରୁରୀ ନ ଥିଲେ ପୁରୀକୁ ଆସନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସର୍ଦ୍ଦି, ଜ୍ବର ହୋଇଥିଲେ ଆସନ୍ତୁନି । ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ପ୍ରଶାସନକୁ ସହଯୋଗ କରନ୍ତୁ । ଫେକ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌କୁ ବିଶ୍ବାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ: ଜିଲ୍ଲାପାଳ

Read more

ପ୍ରସ୍ତୁତି ସଠିକ୍ ଚାଲିଛି ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟରେ ହେବ ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ଜାପାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ଟୋକିଓ: ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁ ସାରା ବିଶ୍ୱ ଆତଙ୍କିତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛି। ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଏହି ଭାଇରସ୍ ଏବେ କ୍ରୀଡ଼ା ଜଗତ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଛି।

Read more

ନବରଙ୍ଗପୁର: ଉମରକୋଟରେ ୧୨ ଦିନର ନବବଧୂଙ୍କୁ କରୋନା ସନ୍ଦେହରେ ନିର୍ଯାତନା, ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୁଲିସ ନବବଧୂଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଓ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା

ନବରଙ୍ଗପୁର: ଉମରକୋଟରେ ୧୨ ଦିନର ନବବଧୂଙ୍କୁ କରୋନା ସନ୍ଦେହରେ ନିର୍ଯାତନା। ସାମାନ୍ୟ ଛିଙ୍କ ହେବାରୁ ‘କରୋନା’ ସନ୍ଦେହରେ ନବବଧୂଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ ଯୌତୁକଲୋଭୀ ସ୍ୱାମୀ ଓ ଶ୍ୱଶୁର।

Read more