ବେକରେ ଓଢଣୀ ଦେଇ ଝୁଲି ପଡ଼ିଲା ମାଆ ଛେଉଣ୍ଡ ଝିଅଟି, ସୌଭାଗ୍ୟକୁ ବଞ୍ଚିଗଲେ

ଉମରକୋଟ : ମାଆ ଛେଉଣ୍ଡ ଝିଅଟି ବିଷାଦରେ ଥିଲେ। କିଛି ଉପାୟ ନପାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ବାଛି ନେଇଥିଲେ। ବେକରେ ଓଢଣୀ ଗୋଡ଼ାଇ ଝୁଲି

Read more

କରୋନା ପାଇଁ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଛୁଟି ବାତିଲ କଲା ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସୀତାଂଶୁ ରାଉତ: କାଳୀଜାଈ, ନଳବଣ, ମଙ୍ଗଳାଯୋଡ଼ି ପକ୍ଷୀ ଅଭୟାରଣ୍ୟକୁ ଯିବାକୁ ମନା; ଚିଲିକାର ପାନ୍ଥନିବାସରେ ରହିପାରିବେନି କୌଣସି ପର୍ଯ୍ୟଟକ

Read more

କୋରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ୪ OSDଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତ କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର: IAS ସୋମେଶ ଉପାଧ୍ୟାୟ, ପି. ଅନ୍ବେଷା ରେଡ୍ଡି, ପାଟିଲ ଆଶିଷ ଈଶ୍ବର ଓ ଦିବାକର ଟି.ଏସ୍‌ଙ୍କୁ OSD ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ

ଜୁନ୍‌ ଶେଷ ଯାଏ କୋରୋନା ମୁକାବିଲା ଦାୟିତ୍ବରେ ରହିବେ ୪ OSD । ବିଭାଗୀୟ ଦାୟିତ୍ବ ସହ ଅତିରିକ୍ତ ଭାବେ କୋରୋନା ଦାୟିତ୍ବ ତୁଲାଇବେ

Read more

SCBରେ କୋରୋନା ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ଘଟଣା: ସ୍ବାବ ଓ ରକ୍ତ ନମୁନା ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍‌ । ଇଟାଲିରୁ ଫେରିବା ପରେ ସଂକ୍ରମିତ ସନ୍ଦେହରେ SCBରେ ଥିଲେ । SCBର ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅଧିକାରୀ ଭୁବନାନନ୍ଦ ମହାରଣାଙ୍କ ସୂଚନା

Read more

କୋରୋନା ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି: ସବୁ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଛୁଟି ବାତିଲ କଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ । କୌଣସି କର୍ମଚାରୀ ସଦର ମହକୁମା ଛାଡ଼ି ନ ଯିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ । କୋରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ପଦକ୍ଷେପ

Read more

କରୋନା ଭୟରେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଚିକେନ ବିକ୍ରି ମାନ୍ଦା : କାଲି ଥିଲା ୧୫୦, ଆଜି ୭୦ ରୁ ୮୦

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଚିକେନ୍, ମଟନ୍ ଓ ସାମୁଦ୍ରିକ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଦ୍ବାରା କରୋନା ଭାଇରସ୍ ବ୍ୟାପୁଥିବା ନେଇ କୌଣସି ବୈଜ୍ଞାନିକ ପ୍ରମାଣ ନ ଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଚିକେନ୍ ଖାଇବା ଦ୍ବାରା

Read more

କୋଣାର୍କ ସମେତ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀ ବନ୍ଦ, କୋରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆାଙ୍କାରେ ସାମୟିକ ବନ୍ଦ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନର ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଜିଲ୍ଲା ବାହାରର ପର୍ଯ୍ୟଟକ ପୁରୀ ନ ଆସିବାକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ପରାମର୍ଶ

Read more