କରୋନା ପାଇଁ କଟକଣା ଜାରି କଲା #IRCTC: ସବୁ ଫୁଡ୍‌ ପ୍ଲାଜା, ରିଫ୍ରେସମେଣ୍ଟ ରୁମ୍‌, ଜନଆହାର କେନ୍ଦ୍ର ବନ୍ଦ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ; ମେଲ୍‌ ଓ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କ୍ୟାଟେରିଂ ସେବା ବନ୍ଦ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ଅନ୍ୟାଦେଶ ଯାଏଁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲା IRCTC

Read more

କରୋନା ପୀଡ଼ିତ ରୋଗୀଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାରେ ଅବହେଳା କରାଯାଇ ନାହିଁ : ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଲେ ଏମ୍ସ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟର ଦ୍ୱିତୀୟ କରୋନା ପଜେଟିଭ୍ ରୋଗୀଙ୍କ ଚିହ୍ନଟ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଗୁରୁତର ଉଲ୍ଲଘଂନ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଉପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରସ୍ଥିତ ଏମ୍ସ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦିଆଯାଇଛି।

Read more

ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨ ତାରିଖ ରବିବାର ଗଡ଼ିବନି କୌଣସି ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨ ତାରିଖ ରବିବାର ଗଡ଼ିବନି କୌଣସି ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନ୍‌। ଶନିବାର-ରବିବାର ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରୀରୁ ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନ ଗଡ଼ିବନାହିଁ। ଏହି କଟକଣା ରବିବାର ରାତି

Read more

କରୋନା ଭାଇରସର ଦୃଢ଼ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ନୂଆ ଗାଇଡଲାଇନ ଜାରି : କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ୭ ଜଣରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏକାଠି ହୋଇପାରିବେନି

ଭୁବନେଶ୍ୱର: କରୋନା ଭାଇରସର ଦୃଢ଼ତର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଆଜି କେତେକ ନୂଆ ଗାଇଡଲାଇନ ଜାରି କରିଛନ୍ତି । କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାତ ଜଣରୁ ଅଧିକ ଲୋକ

Read more

କରୋନାର ଉତ୍କଟ ପରିସ୍ଥିତିର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ କଟକରେ ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିଅମରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି

କଟକ: କରୋନା ଭାଇରସର ମୁକାବିଲା ଲାଗି ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଯୁଦ୍ଧକାଳୀନ ଭିତ୍ତିରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜାରି ରଖିଥିବା ବେଳେ ଉତ୍କଟ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଲେ ତାହାର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା

Read more

କାଲିଠାରୁ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ସର୍ବସାଧାରଣ ଗାଡ଼ି ଚଳାଚଳ କଟକଣା: ଅଯୁଗ୍ମ ତାରିଖରେ ଚାଲିପାରିବ କେବଳ ଅଯୁଗ୍ମ ନମ୍ବରର ଗାଡ଼ି । ଯୁଗ୍ମ ତାରିଖରେ ଚାଲିପାରିବ କେବଳ ଯୁଗ୍ମ ନମ୍ବରର ଗାଡ଼ି, କେବଳ ଯାତ୍ରୀ ପରିବହନ କରୁଥିବା ଗାଡ଼ି ବସ୍‌, ଟ୍ୟାକ୍ସି ଓ ଅଟୋରିକ୍ସା ପାଇଁ ଲାଗୁ ହେବ ନିୟମ ।

Read more

ଚତୁର୍ଦଶ ଅର୍ଥ କମିସନ ସୁପାରିସରେ ୨୦୧୯-୨୦ ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶା ସମେତ ୩ଟି ରାଜ୍ୟର ସହରାଞ୍ଚଳ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅନୁଦାନ ମଞ୍ଜୁର । ଓଡ଼ିଶାକୁ ମିଳିଲା ୧୮୬ କୋଟି ୫୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଟଙ୍କାର ଅନୁଦାନ । ଓଡ଼ିଶାକୁ ପ୍ରଥମ କିସ୍ତିର ବକେୟା ରାଶି ବାବଦକୁ ମିଳିଲା ଟଙ୍କା

Read more

କରୋନା ପ୍ରଭାବରେ ରାଜଧାନୀରେ ଫିକା ପଡ଼ିଲା ଏ ଥର ‘ପଖାଳ ଦିବସ’

ଭୁବନେଶ୍ବର: କରୋନା ମାଡ଼ରେ ଫିକା ପଡ଼ିଲା ଏ ଥର ‘ପଖାଳ ଦିବସ’ । ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦ର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ପଖାଳ ଦିବସରେ ପଖାଳ କଂସା ସାଙ୍ଗକୁ ନଅ ତିଅଣ

Read more

କରୋନା ମୁକାବିଲା ରବିବାର ସକାଳ ୭ରୁ ରାତି ୯ ଯାଏଁ ‘ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁ’

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଭାଇରସ କବଳରୁ ଦେଶକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ଆସନ୍ତା ରବିବାର ଅର୍ଥାତ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨ ଦିନ ସାରା ଦେଶରେ ‘ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁ’ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ

Read more

ସବୁ ରାଜ୍ୟର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଆଲୋଚନା, କୋରୋନା ମୁକାବିଲା ନେଇ ଭିସି ଜରିଆରେ ଆଲୋଚନା ଜାରି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢିଚାଲିଛି । ସର୍ବଶେଷ ସୂଚନା ମିଳିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା ୨୨୩ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି

Read more