ଦେଶରେ କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିଲେ ଉଦ୍ୟୋଗପତି, ସାହାଯ୍ୟ ଦେଲେ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସର ସଂକ୍ରମଣ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବ୍ୟାପି ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ସମୟରେ ଏହାକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ଉଦ୍ୟମରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ

Read more

ପ୍ରଥମ କମ୍ପାନୀ ଭାବେ ସାରା ଦେଶକୁ ବିଏସ ସିକ୍ସ ଇନ୍ଧନ ଯୋଗାଇଲା ଇଣ୍ଡିଆନ ଓଏଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରଥମ କମ୍ପାନୀ ଭାବେ ସାରା ଦେଶକୁ ବିଏସ ସିକ୍ସ ଇନ୍ଧନ ଯୋଗାଇଲା ଇଣ୍ଡିଆନ ଓଏଲ। ଏପ୍ରିଲ ଆରମ୍ଭରୁ ସାରା ଦେଶରେ ଲାଗୁ ହେବ ବିଏସ ସିକ୍ସ

Read more

ଦେଶରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ଛୁଇଁଲା ୭ : ଆଜି ତିନି ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କିଲର କରୋନା ଭାଇରସରେ ଆଜି ତିନି ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଏହି ତିନି ମୃତକଙ୍କୁ ମିଶାଇ ଦେଶରେ କରୋନା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୭ରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଆଜି

Read more

ଏଣିକି ଘରୋଇ ପରୀକ୍ଷାଗାର କରିପାରିବେ କୋଭିଡ-୧୯ ଟେଷ୍ଟ: USFDA ଅନୁମୋଦିତ ଟେଷ୍ଟିଂ କିଟ୍ ରଖିଥିବା ପରୀକ୍ଷାଗାର ହିଁ କରିପାରିବେ, ଘରୋଇ ପାଥୋଲାବରେ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ସାଢ଼େ ୪ ହଜାର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ, ଏନେଇ କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଚା’, ପାନ, ଗୁଟ୍‌ଖା ବିକ୍ରି ବନ୍ଦ ; ଜାଣନ୍ତୁ ଆଉ କେଉଁ ଦୋକାନ ସବୁ ବନ୍ଦ ରହିବ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଏମ୍‌ସି ପକ୍ଷରୁ ରାଜଧାନୀରେ କେଉଁ ଦୋକାନ ଖୋଲିବ, କେଉଁ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ ରହିବ, କ’ଣ କ’ଣ ଏବେ ବିକ୍ରି ହୋଇପାରିବ ସେନେଇ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ପ୍ରକାଶ

Read more

କୋରୋନା କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ ପାଇଁ ୩ ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ ଏତଲା । ଭୁବନେଶ୍ବର ଶୈଳଶ୍ରୀ ବିହାରର ୨ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁରେ ଏତଲା ଦେଲା bmc, ଉଭୟଙ୍କୁ ସରକାରୀ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ରଖାଯାଇଥିବା ସୂଚନା, କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ନ ରହି ସାଧାରଣରେ ବୁଲୁଥିଲେ କୋରୋନା ସନ୍ଦିଗ୍ଧ

କଟକ ପୁରୀଘାଟ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ । ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ OCA କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ ୱାର୍ଡରେ ରଖିଲା ପୋଲିସ । ନିକଟରେ ବିଦେଶରୁ ଫେରିଥିଲେ

Read more

ଛତିଶଗଡ଼ର ସୁକମାରେ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ସହ ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ୧୭ ଜଣ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ମୃତ

ରାୟପୁର: ଛତିଶଗଡ଼ର ସୁକମାରେ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ସହ ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ୧୭ ଜଣ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ପ୍ରାଣ ହରେଇଛନ୍ତି । ବସ୍ତର ଜିଲ୍ଲାର ଚିଣ୍ଟାଗୁଫାରେ ଶନିବାର ଅପରାହ୍ଣରେ ହୋଇଥିବା ଏନକାଉଣ୍ଟର୍‌

Read more

କାଶ୍ମୀରରୁ କନ୍ୟାକୁମାରୀ ଯାଏ ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁକୁ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ : ଅପରାହ୍‌ଣ ୫ଟାରୁ ୫ ମିନିଟ୍‌ ପାଇଁ ତାଳି, ଥାଳି, ଶଙ୍ଖ ଓ ଘଣ୍ଟା ବଜାଇ ଜରୁରୀ ସେବାରେ ନିୟୋଜିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇଲେ ଦେଶବାସୀ

କାଶ୍ମୀରରୁ କନ୍ୟାକୁମାରୀ ଯାଏ ଜନତା କର୍ଫ୍ୟୁକୁ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ: ଜରୁରୀ ସେବାରେ ନିୟୋଜିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ ଦେଶବାସୀ ତାଳି, ଥାଳି, ଶଙ୍ଖ ଓ ଘଣ୍ଟା ବଜାଇ

Read more

କରୋନା ମୁକାବିଲାରେ ୫ ବିଭାଗ ଉପରେ ସର୍ବାଧିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଲେ ସରକାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟର କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବ୍ୟାପିବାକୁ ରୋକିବା ନିମନ୍ତେ ୫ଟି ଜିଲ୍ଲା ଓ ୮ଟି ସହରରେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା କରିଥିବା ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଆଜି

Read more