ରାସ୍ତାରେ ଚଳାଚଳ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଗାଡ଼ି ପାଇଁ ପାସ୍ ଜରୁରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର :କରୋନା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ କଟକଣା ଜାରି କରିଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର। ତେବେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ବେଳେ ଗାଡ଼ି

Read more

ମାଲଗୋଦାମରେ ସକାଳ ୬ଟାରୁ ଦିନ ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିଟେଲ, ଦିନ ୧୨ଟାଠାରୁ ହୋଲସେଲ୍‌ ବ୍ୟବସାୟ ହେବ ବୋଲି ନିଷ୍ପତ୍ତି

କଟକ : ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ କଟକ ମାଲଗୋଦାମରେ ୨ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ହେବ ବ୍ୟବସାୟ। ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ସକାଳ ୬ଟାରୁ ଦିନ ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିଟେଲ ବ୍ୟବସାୟ ହେବ। ଦିନ

Read more

ମୁମ୍ବାଇରେ ଦେଶର ପ୍ରଥମ କୋରୋନା ହସ୍ପିଟାଲ ଖୋଲିଲା RIL: ୧୦୦ ଶଯ୍ୟାର ଏହି ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଇବ ରିଲାଏନ୍ସ ଫାଉଣ୍ଡେସନ । ସର୍ବାଧିକ କୋରୋନା ପ୍ରଭାବିତ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରକୁ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଲା RIL

ମୁମ୍ବାଇ: କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ ଯୋଗୁଁ ବଢ଼ୁଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ଲିମିଟେଡ୍ (RIL) ମୁମ୍ବାଇରେ ଭାରତର ପ୍ରଥମ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ COVID-19 ଡାକ୍ତରଖାନା ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିଛି

Read more

କୋଲକାତାରେ କରୋନାରେ ୫୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ; ଦେଶରେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୯ ହେଲା

କୋଲକାତା/ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କୋଲକାତାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣ ପରେ ମୃତ୍ୟୁ ହେବାରୁ ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସମଗ୍ର ଭାରତରେ ଏହି ମହାମାରୀରେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇଥିବା ମୃତ୍ୟୁ

Read more

ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍‌ ନମାନିଲେ ବିଗିଡିଯିବ ସ୍ଥିତି ; ଏବେଠୁ ହୁଅନ୍ତୁ ସାବଧାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମହାମାରୀ କରୋନାକୁ ରୋକିବାକୁ ଅଧା ଓଡ଼ିଶା ଲକ୍ ଡାଉନ୍ । ଘରେ ବନ୍ଦ ୩ କୋଟି ଓଡ଼ିଆ । ସ୍ଥିତି ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଓ ପଞ୍ଜାବରେ ଲାଗୁ

Read more

୧୪ ଜିଲ୍ଲାରେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ କଟକଣା ହେଲା କଡାକଡି : କାଲିଠୁ ବସ୍‌, ଟ୍ରେନ୍‌ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ‘କରୋନା’ ବିରୋଧୀ ଲଢ଼େଇ ପାଇଁ କଟକଣାକୁ ଆହୁରି କଠୋର କରିଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର। ଆଗରୁ ଖୋର୍ଦ୍ଧା, କଟକ, ଗଞ୍ଜାମ, ଅନୁଗୋଳ, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲାକୁ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌

Read more

ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍‌ ନିୟମକୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ କଲେ ନିଆଯିବ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ; ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: କୌଣସି ବି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ଯେପରି ମହାମାରୀର ରୂପ ଗ୍ରହଣ ନ କରେ ସେଥିପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି,

Read more