ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ୨୪ ଘଣ୍ଟିଆ କଣ୍ଟୋଲ ରୁମ୍, କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ୍‌ ନମ୍ବର- ୦୬୭୪-୨୩୯୨୧୧୫/ ୯୪୩୮୯୧୫୯୮୬, ଦେଶରେ ଯେଉଁଠି ଥିଲେ ବି ଓଡ଼ିଆମାନେ ସମସ୍ୟା ଜଣାଇପାରିବେ, IG ଅପରେସନ ଅମିତାଭ ଠାକୁରଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଛି କଣ୍ଟୋଲ ରୁମ୍ ଦାୟିତ୍ବ

Read more

ଭାରତରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୩ଟି ଜୀବନ; ଦେଶରେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ି ୧୫ ହେଲା; ୬୪୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ: ଦେଶରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ । ଗୁଜରାଟ, ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ଓ ତାମିଲ ନାଡୁରେ ଜଣେ ଲେଖାଏଁ କରୋନା ଭାଇରସ୍‌

Read more

କରୋନାକୁ ନେଇ ସରକାରଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ୟାକେଜ୍ ବିଷୟରେ ନେଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ପରେ Rahul Gandhi ଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ । କହିଲେ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ପ୍ରଥମ ପଦକ୍ଷେପ । ଦେଶରେ ଶ୍ରମିକ ଓ କୃଷକ ସର୍ବାଧିକ ।

Read more

କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଥିବା କିମ୍‌ସ ଓ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ସହ MOU ସ୍ୱାକ୍ଷର କଲେ ସରକାର: ସମ୍‌ରେ ୫୦୦ ଶଯ୍ୟା ଓ ୨୦ ICU ବ୍ୟବସ୍ଥା, କିମ୍‌ସରେ ୪୫୦ ଶଯ୍ୟାର କୋଭିଡ୍‌ ୱାର୍ଡ ପାଇଁ MOU ସ୍ୱାକ୍ଷର

Read more

ବିଶ୍ୱରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୧,୧୧୬ ; ଇଟାଲୀରେ ୬,୮୨୦, ସ୍ପେନରେ ୩,୪୩୪

ଏବେ ସାରା ବିଶ୍ବକୁ ଘାରିଛି କରୋନା ଚିନ୍ତା । ଦିନକୁ ଦିନ ଏହା ଭୟଙ୍କର ରୂପ ନେବାରେ ଲାଗିଛି । ବିଶ୍ବରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୦

Read more

କରୋନାଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ବନ୍ଦ ହେଲା ସମଗ୍ର ଦେଶର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଥିବା ଟୋଲ୍ ପ୍ଲାଜାରେ ଫି’ ଆଦାୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନାଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଏବଂ ୨୧ଦିନିଆ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ସମଗ୍ର ଦେଶର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଥିବା ଟୋଲ୍ ପ୍ଲାଜାରେ ଫି’ ଆଦାୟ କରାଯିବ ନାହିଁ ବୋଲି ବୁଧବାର

Read more