ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଆସି ଚମ୍ପଟ ମାରିଲା କଏଦୀ

ବ୍ରହ୍ମପୁର:  ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ  ରାୟଗଡ଼ାରୁ ଚିକତ୍ସା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ବିଚରାଧୀନ କଏଦୀ ପୁଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ ଆଖିରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ଗେଞ୍ଜି  ବ୍ରହ୍ମପୁରସ୍ଥିତ ଏମକେସିଜି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଆଣ୍ଡ ହସ୍‌ପିଟାଲରୁ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଛି। ଗତକାଲିଠାରୁ ପୁଲିସ ଫେରାର କଏଦୀଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ତା ମିଳି ନାହିଁ।
 ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ,  ରାୟଗଡ଼ା ପୁଲିସ ଦ୍ୱାରା ଏକ ଡକାୟତି ମାମଲାରେ ମନୋଜ ସିିଂହ(୪୫ )ଗିରଫ ହୋଇ ରାୟଗଡ଼ା ଜେଲରେ ଥିଲେ। ତେବେ ତାଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଗତ ବୁଧବାର ଦିନ  ଏମକେସିଜିର  ଅସ୍ଥିଶଲ୍ୟ ବିଭାଗରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ସେଠାରୁ ଗତକାଲି  ମନୋଜ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>