ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତ ହିନ୍ଦୀ ପ୍ରଚାର ସଭା ତରଫରୁ ରାଷ୍ଟ୍ରଭାଷା କମିଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ

ଭୁବନେଶ୍ବର : ହିନ୍ଦୀ ଭାଷାର ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଥିବା ଅନୁଷ୍ଠାନ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତ ହିନ୍ଦୀ ପ୍ରଚାର ସଭା ତରଫରୁ ନୂତନ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ବ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ସଂସଦୀୟ ରାଷ୍ଟ୍ରଭାଷା କମିଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ମାନ୍ୟବର ସାସଂଦ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଭର୍ତ୍ତୁହରି ମହତାବଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜ୍ଞାପନ କରାଯାଇଅଛି। ସଙ୍ଗଠନର ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ସି.ଏସ୍‌. ହେଜ୍‌ଗୌଡେ, ହାଇଦରାବାଦ କଲେଜ୍‌ ଅଫ୍‌ ଏଜୁକେସନର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଡ.କେ. ସଙ୍ଗୟାମଠ୍‌ ଓ ଓଡିଶା ସଂଯୋଜିକା ଗୀତାଞ୍ଜଳୀ ପଣ୍ଡା ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ପୁଷ୍ପଗୁଛ ପ୍ରଦାନ ପୁର୍ବକ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଥିଲେ। ଏହି ଅବସରରେ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷାର ପ୍ରଚାର ଓ ପ୍ରସାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବହୁ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ମାନ୍ୟବର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମହୋଦୟ ସୁଚନା ଦେଇଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>