ଆମେରିକାରେ ସାତଫେରା: ଭାରତରେ ଭିଡ଼ିଓ କଲିଂରେ ମନ୍ତ୍ର ପାଠକଲେ ପଣ୍ଡିତ

ସୂଚନା ପ୍ରଯୁକ୍ତି ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ଯୋଗୁ ସମ୍ପ୍ରତି ଘଟିଛି ଏକ ରୋଚକ ଘଟଣା। ଟରୋଣ୍ଟାରେ ବରକନ୍ୟା ଅଗ୍ନିକୁ ସାକ୍ଷୀ ରଖି ସାତଫେରା ନେଇଥିବାବେଳେ ଭାରତରେ ଥିବା ପଣ୍ଡିତ ଭିଡ଼ିଓ କଲିଂରେ ମନ୍ତ୍ର ପାଠକରି ବିବାହକୁ ସମ୍ପନ୍ନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପିଲିଭିତ ସହରର ଆସଫାଜାନ ନିବାସୀ ରୀତା ଶର୍ମା ଟରୋଣ୍ଟୋରେ ରହୁଥିବା ଜଲାଲପୁର ନିବାସୀ କମଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ ଲାଗି ସମସ୍ତ ଆୟୋଜନ ସରିଥିଲା। ତେବେ ଟରୋଣ୍ଟୋରେ ବିବାହ କରାଇବା ଲାଗି ପଣ୍ଡିତ ଯୋଗାଡ଼ ନ ହୋଇ ପାରିବାରୁ ବରକନ୍ୟାଙ୍କ ପରିବାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ବାସ କରୁଥିବା ଜଣେ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା। ପଣ୍ଡିତ ଭିଡ଼ିଓ କଲିଂରେ ମନ୍ତ୍ର ପାଠ କରି ବରକନ୍ୟାଙ୍କୁ ସାତଫେରା ନେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ। ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିବା ଉଭୟ ପରିବାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚିତ କରାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Please wait...

Subscribe for News Updates

Want to be notified when our article is published? Enter your email address and name below to be the first to know.