ଜେପି ନଡ୍ଡାଙ୍କ ନୂଆ ଟିମ୍‌ ଘୋଷଣା : ସ୍ଥାନ ପାଇଲେ ୪ ଜଣ ଓଡ଼ିଆ, ଜଣେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ, ୨ ଜଣ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମୁଖପାତ୍ର ଓ ଜଣେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସଚିବ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜଗତ ପ୍ରକାଶ ନଡ୍ଡାଙ୍କ ନୂଆ ଟିମ୍‌ ଆଜି ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ୪ ଜଣ ଓଡ଼ିଆଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଦାୟିତ୍ବ

Read more

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା । ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ Deepika padukone, Sara Ali Khan, Shraddha Kapoor ଙ୍କୁ NCBର ଜେରା । ଡ୍ରଗ୍ସ ସଂପର୍କରେ ମେସେଜ୍‌ କରିଥିବା ସ୍ବୀକାର କଲେ ୩ ଅଭିନେତ୍ରୀ । କିନ୍ତୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗକୁ ୩ ଜଣ ଯାକ ଖଣ୍ଡନ କଲେ ।

Read more

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୮ରୁ ବରଗଡ଼ର ପଦ୍ମପୁର ସହର ୮ଦିନ ସଟ୍‌ଡାଉନ । କୋରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଓକିଲ, ବଣିକ ଓ ନାଗରିକ ସଂଘର ନିଷ୍ପତ୍ତି । ବନ୍ଦ ରହିବ ସବୁ ବଜାର, ପନିପରିବା ଓ ତେଜରାତି ଦୋକାନ । ଔଷଧ, ସାର ଓ କୀଟନାଶକ ଦୋକାନ ଖୋଲା ରହିବ । ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇ ନଥିବା ସରକାରୀ ଅଫିସ ବି ଖୋଲା ରହିବ

Read more

କାଲି ସକାଳ ସାଢ଼େ ୮ଟା ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟର ୧୨ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା । ମାଲକାନଗିରି, କୋରାପୁଟ, ରାୟଗଡ଼ା, ଗଜପତିରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା । ଆଉ ୮ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସହ ବଜ୍ରପାତ ଆଶଙ୍କା କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ୮ ଜିଲ୍ଲା-କଳାହାଣ୍ଡି, କନ୍ଧମାଳ, ବୌଦ୍ଧ, ନୟାଗଡ଼, ଖୋର୍ଦ୍ଧା, ଗଞ୍ଜାମ, କେନ୍ଦୁଝର ଓ ମୟୂରଭଞ୍ଜରେ ବି ହୋଇପାରେ ବର୍ଷା

Read more

ସମ୍ବଲପୁର: ବୁର୍ଲା ଭିସୁଟ୍ ୪ ଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ଘୋଷଣା; ଆଜିଠୁ ମଙ୍ଗଳବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ରହିବ ଭିସୁଟ୍; କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗୁଁ ବନ୍ଦ ଘୋଷଣା କଲେ କୁଳପତି; କ୍ୟାମ୍ପସକୁ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ସାନିଟାଇଜ୍ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଲେ କୁଳପତି

Read more

ସିଭିଲ ସର୍ଭିସ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଅକ୍ଟୋବର ୩ରେ ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥ ଅଧିନରେ ଚାଲିବ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସିଭିଲ ସର୍ଭିସ ପରୀକ୍ଷା (ପ୍ରିଲିମ) ଦେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଲାଗି ଭଲ ଖବର ଆସିଛି। କୋଭିଡ-୧୯ ସମୟରେ ଗମନାଗମନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସିଭିଲ

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ଆଉ ୪,୩୫୬ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ । କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୨୫୨୯ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୧୮୨୭ ପଜିଟିଭ୍‌ । ରାଜ୍ୟରେ ପଜିଟିଭ୍‌ ସଂଖ୍ୟା ୨ ଲକ୍ଷ ୦୫ ହଜାର ୪୫୨କୁ ବୃଦ୍ଧି । ମୋଟ୍ ସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧ ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ୪୩୨, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ- ୩୯,୧୮୪

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ଆଉ ୧୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କିଲର ଭାଇରସ କୋରୋନା ।ରାଜ୍ୟରେ କୋରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୭୮୩କୁ ବୃଦ୍ଧି । ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪, କୋରାପୁଟ ଓ ପୁରୀରୁ ୩ ଜଣ ଲେଖାଏଁ କୋରୋନା ରୋଗୀ ମୃତ। ବାଲେଶ୍ବର, ବଲାଙ୍ଗିର, କଟକ, ଜଗତସିଂହପୁର, ଯାଜପୁର, ମୟୂରଭଞ୍ଜରୁ ଜଣେ ଲେଖାଏଁ କୋରୋନା ରୋଗୀ ମୃତ

Read more

ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ବିଧାନସଭା ପରିସରରେ ଚାଲିଛି ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବିଧାୟକଙ୍କ କୋରୋନା ଟେଷ୍ଟ । PSO ଓ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କର ମଧ୍ୟ ହେଉଛି କୋଭିଡ ଟେଷ୍ଟ । RT-PCR ଜରିଆରେ କରାଯାଉଛି ସମସ୍ତଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା ଅକ୍ଟୋବର ୪ରେ ପୁଣି RT-PCR ଟେଷ୍ଟ କରାଯିବ । ଆଜିଠୁ ୨୮ ତାରିଖ ଯାଏଁ ହେବ କୋଭିଡ ଟେଷ୍ଟ

Read more