କଟକ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଆଉ ୧୬ ନୂଆ କୋରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ । ବଡ଼ମ୍ବାରୁ ୮, ବାଙ୍କୀରୁ ୫, ତିଗିରିଆରୁ ଜଣେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ । କଟକ ସହରରୁ ୨ ଜଣ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ । ୧୬ ଜଣ ପଜିଟିଭ୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୨ ଜଣ କୋରୋନା ଯୋଦ୍ଧା

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ୨୩ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୬୧୬ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସଂଗରୋଧ କେନ୍ଦ୍ରରୁ ୪୧୫ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୨୦୧ ଚିହ୍ନଟ, ରାଜ୍ୟରେ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୩ ହଜାର ୭୩୭କୁ ବୃଦ୍ଧି

ରାଜ୍ୟରେ ୨୩ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୬୧୬ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସଂଗରୋଧ କେନ୍ଦ୍ରରୁ ୪୧୫ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୨୦୧ ଚିହ୍ନଟ, ରାଜ୍ୟରେ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୩

Read more

ଗଞ୍ଜାମରେ ୩ କୋରୋନା ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ: ସାନଖେମୁଣ୍ଡି ବ୍ଲକର ଅଙ୍ଗନବାଡ଼ି ସୁପରଭାଇଜର, ଆସ୍କା ବ୍ଲକ ସିଙ୍ଗିପୁର ପ୍ରକଳ୍ପ ଉପ୍ରା ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଏବଂ ଆସିକା ଥାନାର ଜଣେ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ । ପୂର୍ବରୁ ଗଞ୍ଜାମରେ ୪ କୋରୋନା ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

Read more

ଆଜି କଟକରୁ ଚିହ୍ନଟ ୧୧ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୯ ଜଣ କଟକ ସହରର । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୮ ଜଣ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଥିଲେ, ଜଣେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ । CDA ସେକ୍ଟର ୯ରୁ ଜଣେ ୩୩ ବର୍ଷୀୟ ପୁରୁଷ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ । ୯ ପଜିଟିଭ ଭିତରୁ ୪ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ଥିବା ସୂଚନା । କଟକ ସହରର ମୋଟ ୨୪୮ ପଜିଟିଭ୍‌ ମଧ୍ୟରୁ ୨ ମୃତ, ୧୫୬ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ

Read more

ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଆଉ ୬୪ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୧୩ ସୁସ୍ଥ । ସଂଗରୋଧ କେନ୍ଦ୍ରରୁ ୩୬ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୨୮ ଜଣ ଚିହ୍ନଟ । ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୭୦୪କୁ ବୃଦ୍ଧି । ୭୦୪ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩୨୭ ଜଣ ସୁସ୍ଥ, ୩୬୮ ଚିକିତ୍ସିତ ଓ ୮ ମୃତ

Read more

ରୁଷିଆରେ ବିଶ୍ବର ପ୍ରଥମ କୋରୋନା ଟିକାର କ୍ଲିନିକାଲ ପରୀକ୍ଷା ସଫଳ । ପରୀକ୍ଷିତ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀଙ୍କୁ ୨ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ କରାଯିବ । ଟିକା ମଣିଷ ପାଇଁ ନିରାପଦ ହୋଇଥିବା ସିଚେନୋଭ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର ଦାବି

Read more

କାଲି ଅମିତାଭ ଓ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ଓ ଆଜି ବୋହୂ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ଓ ନାତୁଣୀ ଆରାଧ୍ୟା କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ୪ଟି ବଙ୍ଗଳା କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍‌ ଘୋଷିତ | ପୃଥକବାସରେ ରହିବା ଲାଗି ପରିବାରକୁ ନିୟମାବଳୀ ବୁଝାଇଲା ବିଏମସି | ଗତ ୧୪ ଦିନ ଭିତରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାବ ଓ ପରୀକ୍ଷା ଉଦ୍ୟମ ଜାରି

Read more