ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଆସନ୍ତା ଜୁଲାଇ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲକଡାଉନ ବଢିଲା

ମୁମ୍ବାଇ : ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ଲକଡାଉନକୁ ଆସନ୍ତା ଜୁଲାଇ ୩୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଢାଇଦେଇଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ସଂଖ୍ୟା ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢୁଥିବା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ରାଜ୍ୟ

Read more

ଚୀନ ସହ ସୀମା ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱ ସମୁଦାୟର ସମର୍ଥନ : ଭାରତ ମହାସାଗରରେ ସମରାଭ୍ୟାସ କଲା ଜାପାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଚୀନ ଓ ଭାରତ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତେଜନା ଚରମରେ ପହଞ୍ଚିଥିବାବେଳେ ଭାରତ ପ୍ରତି ବିଶ୍ବସମୁଦାୟର ସମର୍ଥନ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ବିଶେଷ କରି ଆମେରିକା, ଜାପାନ,

Read more

ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଜିଲ୍ଲାରେ ବିଜୁଳି ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟର ଅଧିକାଂଶ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ହୋଇ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଓଡିଶାର ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, ବଲାଙ୍ଗୀର, ବରଗଡ଼,

Read more

ଯାଜପୁରରେ ଜୁଲାଇ ୮ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ ସାଧାରଣ ଲୋକ

ଯାଜପୁର: ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ମନା । ଯାଜପୁରରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏପରି ଏକ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛି ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ । ଜୁଲାଇ

Read more

ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ୭ଦିନ ପାଇଁ ଛାତ୍ରପୁର ଏନ୍‌ଏସି ସଟ୍‌ଡାଉନ୍‌ ଘୋଷଣା କଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ

ଗଞ୍ଜାମ: କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ (ମଙ୍ଗଳବାର) ଛତ୍ରପୁର ଏନ୍‌ଏସିକୁ ୭ଦିନ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସଟ୍‌ଡାଉନ୍‌ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସଟଡାଉନ୍‌ ସମୟରେ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସେବା

Read more

ଜୁଲାଇ ୨୭ରେ ଫ୍ରାନ୍‌ସ୍‌‌ରୁ ହରିୟାଣାର ଅମ୍ବାଲା ସହରରେ ପହଞ୍ଚିବ ବାୟୁସେନାର ୬ଟି ରାଫେଲ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜୁଲାଇ ୨୭ ତାରିଖରେ ଫ୍ରାନ୍‌ସ୍‌ର ଆଇସ୍ତ୍ରେସ୍‌ରୁ ପ୍ରଥମ ଛେକ ରାଫେଲ୍ ଲଢୁଆ ଜେଟ୍‌ ହରିୟାଣାର ଅମ୍ବାଲା ସହରରେ ପହଞ୍ଚିବ। ପ୍ରାପ୍ତ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ପ୍ରଥମ ଛେକରେ

Read more

ହୁରିୟତ୍ କନ୍‌ଫରେନ୍‌ସ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ୯୦ ବର୍ଷିୟ ସୟେଦ୍ ଅଲି ଗୀଲାନି

ଶ୍ରୀନଗର: ଗତବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଟ ମାସରୁ ଗୃହବନ୍ଦୀ ଥିବା ଜମ୍ମୁ ଓ କଶ୍ମୀରସ୍ଥିତ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାବାଦୀ ସୟେଦ୍ ଅଲି ଶାହା ଗୀଲାନି ଆଜି ‘ଅଲ୍ ପାର୍ଟିଜ୍ ହୁରିୟତ୍ କନ୍‌ଫରେନ୍‌ସ୍’ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ

Read more

ବଲାଙ୍ଗିର ବିଏସନାଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଠିକା କର୍ମଚାରୀ-ପୁଲିସ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ

  ବଲାଙ୍ଗିର : ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲ୍ଲା ବିଏସଏନଏଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଦଶ ମାସର ଦରମା ନ ପାଇ ଆନ୍ଦୋଳନରେ ବସିଥିବା ଠିକା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ହଟାଇବାକୁ

Read more

କଳାହାଣ୍ଡି ଜୁନାଗଡ଼ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ପୋଲ ତଳୁ ଯବାନଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର । ନାନ୍ଦୋଳ-କେନ୍ଦୁପାଟି ରାସ୍ତାରେ ଥିବା ପୋଲ ତଳୁ ଯବାନଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର । ମୃତକ ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଅଞ୍ଚଳର IRB ଯବାନ ବିଶ୍ବଜିତ ମଙ୍ଗରାଜ । ଗତକାଲି ରାତିରେ ବାଇକ୍‌ରେ ଯିବା ବେଳେ ଖସି ପଡ଼ିଥିବା ସନ୍ଦେହ

Read more

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କୋରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ । ଗଞ୍ଜାମର ୬୮ ବର୍ଷୀୟ ପୁରୁଷଙ୍କ କୋରୋନାରେ ମୃତ୍ୟୁ । ମଧୁମେହ ଓ ଉଚ୍ଚ ରକ୍ତଚାପ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ଥିଲେ । ରାଜ୍ୟରେ କୋରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୮କୁ ବୃଦ୍ଧି

Read more